Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
77majkel
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2017, o 04:13
Model Lexusa: GS
Skąd:: Hampshire
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: 77majkel »

Joł joł
Od niedawna jestem posiadaczem (po raz drugi) GS-a 300 mk3.
Mimo kilku "wad fabrycznych" powrocilem do Lexa.
To jest jednak moj samochod ;)
Pozdrawiam i z farcikiem ...
Majkel
dlubson
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2017, o 17:41
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: dlubson »

Witam wszystkich serdecznie. Póki co jeszcze nie jestem użytkownikiem Lexusa, ale chciałbym stać się użytkownikiem GS430 trzeciej generacji i mam nadzieję, że pomożecie mi przezwyciężyć obawy i zachęcić jeszcze bardziej do zakupu. Pozdrawiam.
Grzesiek2523
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2017, o 20:46
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Coventry
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Grzesiek2523 »

Witam wszystkich.Pewnie bede potrzebowal pomocy,ale sam pewnie tez bede mogl cos dodac od siebie.
nx300
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2017, o 12:23
Model Lexusa: nx300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: nx300 »

Cześć, zamówiłem i czekam na nx 300 czyli 200t po lifcie. Jak odbiorę to się pochwalę :dance3: a to już niedługo.
Krzysztof_Sz
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2017, o 22:50
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Lębork
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Krzysztof_Sz »

Witam wszystkich forumowiczów. Właśnie zaczynam przygode z Lexusem. Mialem kilkanaście aut (ostatnio trzy BMW - e46, e39 i e65) a teraz postanowilem kupić GSa 300 mk3. Mam nadzieje, ze będę mógł potwierdzić obiegowe - dobre opinie o autach lexusa :) Pozdrawiam Sympatyków i Lexmaniaków :LEXUS:
PanPan
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2017, o 17:09
Model Lexusa: Szukam
Skąd:: Zawada
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: PanPan »

Witam, jestem na etapie poznawania marki Lexus, czytam i szukam informacji i przeglądam portale aukcyjne, chcialbym z początkiem roku zasiąść za kierownicą :LEXUS:
szwykowskov
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2017, o 12:38
Model Lexusa: q
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: szwykowskov »

Witam wszystkich forumowiczów, w bardzo nieodległej przyszłości mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z :LEXUS:
Kamil77
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2018, o 11:33
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Kamil77 »

Wi :pijak: tam wszystkich serdecznie
Awatar użytkownika
Paffko1979
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2018, o 10:11
Model Lexusa: planuje GS
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Paffko1979 »

Powitać,

Od dawna miłośnik japońskiej motoryzacji, od jakiegoś czasu posiadacz klasycznej mx5. Brakuje tylko stylowego daily. Tzn jest jedno i jest to oczywiście Mazda a konkretnie 6ka ostatniej generacji ale żona nie chce oddać i musze coś kupić dla siebie- wybór jest ograniczony do tylnonapędowych japończyków a tych za wiele nie ma więc planuje wejść w posiadanie drogą nabycia GS MKII i mam nadzieje że to forum zdecydowanie mi to zadanie ułatwi.
narazie latam jeszcze koreańskim dieslem a zakup planuje jakoś po wakacjach- ale uczyć się zaczyanm już teraz- przy okazji jakby ktoś okolicą jesieni planował sprzedaż zadbanego GS to chętnie się zapoznam. Pozdrawiam motomaniaków
:zryw:
Walicha6
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2018, o 19:34
Model Lexusa: is200
Skąd:: Orchowo
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Walicha6 »

Witam.
Mam na imię Michał i ostatnio stałem sie posiadaczem Lexusa is200. Jest to mój pierwszy japoński samochód o którym marzyłem od dawna :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości