Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
ODPOWIEDZ
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: tomekb »

napeno cos znajdziesz przy takiej ilosci jazdy proponuje gs
rog4l
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2010, o 22:22
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: rog4l »

Witam,
Jestem tu nowy.
Od lipca br użytkuję IS200 rocznik '99, z którego jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum :)
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: hesus »

Witam wszystkich serdecznie :) Lexusa co prawda nie posiadam, ale być może niedługo to się zmieni.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: legato97 »

Witamy :piwko:
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: carinus »

Witam wszystkich.Nie mam co prawda jeszcze Lexusa lecz bardzo sprecyzowane plany co do jego zakupu.Jeżdzę na codzień Cariną GTi i ubolewam nad jej mankamentem w postaci zbyt duzego hałasu w kabinie przy większych prędkościach.Dlatego szukałem innego samochodu i koniecznie kombi.Dzisiaj dopiero znalazłem przypadkowo Lexa IS w nadwoziu 5d co mnie bardzo mile zaskoczyło i zmieniło plany zakupu autka(miało byc BMW 330 kombi).
Awatar użytkownika
Przemassss
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 21 lis 2010, o 23:24
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Przemassss »

Witam!!

przypadku napotkałem na to forum, myślałem, że użytkowników Lexusa jest za mało i nie ma żadnego pożądnego forum.....no i się przeliczyłem :biggrin2:
Miło mi was poznać, mam na imię Przemek i jestem z Warszawy, teraz trochę pomieszkuję za Konstancinem (albo jak kto woli za Piasecznem :smile: ) i tam na mnie można natrafić (ostatnio często bokiem, bo uczę się go opanować w zimę :biggrin2:)
Lexa mam od stycznia tego roku, także już troszkę się nim nacieszyłem, u mnie służy również czasem jako samochód rodzinny(wózek w bagażniku :smile: ) i powiem Wam że jakoś się mieszczę, ten samochód to idealny kompromis między samochodem rodzinnym a typowo męskim o agresywnej sylwetce, wreszcie w samochodzie czuję się dobrze!! Poprzednio miałem Lagune II i szczerze czulem sie w niej jak emeryt...
Wsiadłem tylko raz do koleżanki do IS-a i od razu Laguna poszła na aukcję, a potem kilka dni później pojawił się Lex :biggrin2:

Mam kilka planów co do modyfikacji mojego Lexa, niektóre już udało mi się wykonać. Przerobiłem reflektory przednie, pomalowałem na czarno środki i zainstalowana została soczewka bi-xenonowa (żadna chińszczyzna, wszystko na oryginalnych częściach, więc nie ma mowy o oślepianiu), światła oryginalne były tak kiepskie że nie mogłem wytrzymać (albo się przyzwyczaiłem do xenonu :smile: ) Dzięki temu zwolniło mi się miejsce po starych długich gdzie są w tej chwili światła do jazdy dziennej - zapalają się po zapłonie, wszystko porządnie nie ma się do czego przyczepić. Środki przeciwmgielnych również zostały pomalowane na czarno.
Teraz biorę się za zmianę zderzaka na taki ze spryskami reflektorów, bo mój niestety nie ma :angry:, oczywiście skorzystam z pomysłu któregoś z kolegów i zrobi tzw "szeroki ryjek"(czarny środek zderzaka) Potem idą felgi do renowacji, oryginalne 17', na lato będą w czarnym połysku :biggrin2: Znalazłem na ebay-u atrapy bardzo fajnie, czysta siatka, już się męczę z zamówieniem :smile: Chciałbym jeszcze dokonać jakiś modyfikacji w silniku ale nie mam jeszcze sprecyzowanego celu, może stożekm, jakiś fajny kolektorek wydechowy i dobry wydech.... Najlepiej to by było zainstalować kompresor ale o tym mogę narazie sobie pomażyć, przynajmniej narazie....i jeszcze mam wiele pomysłów, ale na wszystko przyjdzie czas, może ledy tylne też zamówie ze stanów bo tam pełno wszelakich gadżetów...
Niebawem dodam fotki do profilu, tylko czekam na jakieś ocieplenie, bo wypadałoby przemyć samochód :biggrin2:
Lex

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Lex »

Witamy na Forum :LEXUS: , Przemassss po przeczytaniu twojego przywitania czekam na posta w dziale "Zrób to sam" z opisem jak udało si się wykonać moda na soczewki i koniecznie strzel fote lampy
Awatar użytkownika
sztanga1000
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 30 lis 2010, o 00:54
Model Lexusa: is200
Skąd:: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: sztanga1000 »

witam wszystkich jestem Radek z Torunia i mam zamiar kupic lexusa is200. obecnie mam honde druga z kolei wiec japonczyki zapadly mi w gust. mam nadzieje ze po zmianie hondy na lexa nie bede zawiedziony. pozdrawiam
Awatar użytkownika
jano
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 4 paź 2010, o 09:23
Model Lexusa: IS
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: jano »

Witam Serdecznie. Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem kwintesencji motoryzacyjnej i króla szos. Przesiadłem się ze starej poczciwej Toyoty Cariny, która mi służyła 5lat. Gdy przyszła myśl o zmianie auta, nie miałem dużych myślenic co może ją zastąpić. Kwestia tylko modelu. I tak cieszę się teraz IS200. To tak w skrucie. A więc witam na forum i liczę, że będzie ono przydatne. Pozdrawiam Wszystkich
KUROL
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 3 gru 2010, o 16:19
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: KUROL »

Witam wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości