Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
V-incent
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2017, o 19:56
Model Lexusa: GS 300 MK1
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: V-incent »

Cześć wszystkim Forumowiczom! Od kilku dni jestem posiadaczem GS 300 MK1 i powoli będę poznawał ten samochód. Jest to kolejny japończyk w mojej prywatnej flocie. Będę wdzięczny za wszelkie porady i wsparcie w rozwiązywaniu technicznych zagwostek tego auta.
Ojciec_Maryjan
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 1 lut 2017, o 22:27
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Zabłocie
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Ojciec_Maryjan »

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.Mam na imię Marian i jestem na etapie poszukiwania wymarzonego bolidu IS250.
Bardzo proszę o wyrozumienie w moich przyszłych postach ponieważ dopiero co poznaje ten model i to w dodatku jak na razie teoretycznie.
Dziękuje z góry za wszystkie rady,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MichuLex
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2017, o 20:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: MichuLex »

Cześć! Tutaj Michał, od 30 grudnia 2016 posiadacz Lexusa IS200 z rocznika 2002. Póki co zadowolony posiadacz i oby tak zostało jak najdłużej, bo nie zamierzam się szybko rozstawać z tym autem :) Postaram się w weekend znaleźć czas, żeby pstryknąć parę fotek i naskrobać kilka zdań o moim egzemplarzu w dziale Nasze Lexusy.
Pozdrawiam Forumowiczów :LEXUS:
auto
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 2 lut 2017, o 08:57
Model Lexusa: RX
Skąd:: Człuchów
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: auto »

Witam wszystkich
zalogowałem sie na forum poniewaz szykuję sie do zakupu Lexusa Rx;-)
BSiara
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2017, o 17:13
Model Lexusa: LS400 UCF10
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: BSiara »

Witam wszystkich,

Z tej strony Bartek, od 2 tygodni jestem szczęśliwym (bardzo) posiadaczem Lexus LS400 (wersja USA) z 1991 roku.
Jak ogarnę jakąś myjnię to wrzucę fotki. Moje plany to zarejestrowanie go jako samochodu zabytkowego, żadne LPG i "tuningi" nie wchodzą w grę. Chcę by było jak najbardziej zbliżone do oryginału.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że spotkam niektórych z Was na spotach i zlotach!

Bartek
Lukulus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 19:48
Model Lexusa: brak
Skąd:: środkowa Polska
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Lukulus »

Witam szanownych forumowiczów. Dołączyłem do was, ponieważ zamierzam zakupic lexusa gs mk2 w wersji 300 lub 430. Pozdrawiam
BSiara
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2017, o 17:13
Model Lexusa: LS400 UCF10
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: BSiara »

[quote="BSiara"]Witam wszystkich,

Z tej strony Bartek, od 2 tygodni jestem szczęśliwym (bardzo) posiadaczem Lexus LS400 (wersja USA) z 1991 roku.
Jak ogarnę jakąś myjnię to wrzucę fotki. Moje plany to zarejestrowanie go jako samochodu zabytkowego, żadne LPG i "tuningi" nie wchodzą w grę. Chcę by było jak najbardziej zbliżone do oryginału.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że spotkam niektórych z Was na spotach i zlotach!

Bartek[/quote]

Pierwsza "przygoda" z moich Lexem, zakopany w strumieniu :)

[img] https://postimg.org/image/3w4u4jd65/[/img]
Pablo70
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 5 lut 2017, o 23:14
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Pablo70 »

Witam wszystkich forumowiczów, jestem posiadaczem Lexusa is 220d. Miło do Was dołączyć.
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Tomx »

Witamy witamy :)
mati2525
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 6 lut 2017, o 09:32
Model Lexusa: RX IV
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: mati2525 »

Cześć wszystkim, mam na imię Michał zabawa z marką Lexus trochę trwa - przesiadłem się własnie z NX200t na RX IV 200t
Nigdy nie byłem na żadnym forum więc proszę o wyrozumiałość :biggrin2:
Na forum chciałbym zagłębić trochę wiedzy warsztatowej z ciekawymi rozwiązaniami które można zrobić we własnym zakresie :)
M.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości