Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Siemandero

Post autor: Jazikowski »

Cześć wszystkim jak widzicie jestem nowy i dorwalem po bardzo okazyjnej cenie is200 prawdopodobnie jak sie jutro okaże z fabrycznym torsenem jest to anglik, lecz jest pewnien problem luksusa dorwala z tylu ruda i to porządnie nie ogarniam jeszcze wklejenia zdjęć do forum ale wszystko w swoim czasie, generalnie chodzi o tylne zawieszenie wiele elementów ma duze stadium rdzy niektore elementy(kielichy) są wrecz pozarte ledwo udalo sie go podnieść za tylne wahacze boz tylu podłoga wpadla (chyba juz byla tam szpachla)przod jeszcze jak cie moge bo poszedł W górę śmiało , ale za tą cenę nie ma co narzekac(3500zl+nowy komp rozrząd) ..dodam ze jestem z zawodu spawaczem i mam kilka planow i póki co chęci na odrestaurowanie go tanim kosztem, lecz potrzebował bym kilka rad wskazówek moze jakiejs opini czy jest sens to robic, chetnie podziele sie zdjęciami jezli ktos byłby zainteresowany choć zwrócić uwagę byłbym wdzięczny (dodam że jest to mój pierwszy samochód z napędem na tyl i tylko dlatego zależy mi na nim i na tym żeby poduczyc sie driftowania, z tego co dało sie zauważyć silnik jest zdrowy skrzynia pracuje idealnie ale tylne zawieszenie odstrasza o dziwo ltajac bokiem jest sztywny i nic tam nie puka.. A może znacie kogoś kto zna się na zawieszeniu i moglibyście mi go polecic do ewentualnej prowizorycznej wyceny tylnego zawieszenia serdecznie pozdrawiam i liczę na waszą jakąkolwiek reakcje:] :ok:
marecki72
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2018, o 18:23
Model Lexusa: Ls 460
Skąd:: Gostynin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: marecki72 »

Witam wszystkich. Jestem Marek. Jeżdżę na codzień GS300 mk1 z 93roku, a od wielkiego święta Ls 460 2007. Zakochałem sie w L...
dduban
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 12 gru 2018, o 21:12
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Głogów
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: dduban »

Witam, od dziś jestem posiadaczem LS430 2002r :)
BartoszGs
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2017, o 13:20
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Konin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: BartoszGs »

Witam, w koncu spelnilem swoje marzenie. Kupilem GS 300 mk2 2001r. Przesiadlem sie z Audi i jestem pod wrazeniem ciszy i komfortu.
Andrus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2018, o 18:22
Model Lexusa: rx/gs
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Andrus »

cześć. jestem tu nowy. Przybyłem aby dowiedzieć się jak najwięcej o modelach które interesują mnie ze stajni Lexusa. Wewnętrznie jestem rozdarty między RX300 pierwszej generacji a GS300 drugiej. To troche taka walka rozsądku(RX) z sercem(GS). A wygra ten którego uda mi się kupić w lepszym stanie, w miarę z pewnego źródła. Tak więc, jeszcze raz, witam wszystkich i nie bijcie za głupie pytania :pijak:
Gabryjelo63
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 14 gru 2018, o 20:49
Model Lexusa: Gs 430 mk2
Skąd:: Piastów
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Gabryjelo63 »

Witam wszystkich
300c
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2018, o 16:20
Model Lexusa: Szukam 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: 300c »

Dzień dobry /Cześć

Fajnie, że udało się znaleźć Wasze forum. Masa przydatnych informacji.
Obecnie jeżdżę "dumą" amerykańskiej motoryzacji (Chrysler 300c) i jestem na trudnym etapie poszukiwań 450h z lat 07-09.

Gdyby moje pytania się powtarzały, to proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam
Piotr
moderan
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 8 gru 2017, o 21:18
Model Lexusa: RX350 III
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: moderan »

Witam Wszystkich użytkowników jedynej słusznej marki
Awatar użytkownika
leshekone
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2018, o 09:04
Model Lexusa: RX450H
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: leshekone »

Witam serdecznie, posiadacz Lexus RX 450 H
Ucin
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2018, o 22:35
Model Lexusa: GS400
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Ucin »

Witam serdecznie!
Na codzień poruszam się GS400 z 1998, dziadek ale dalej pełny werwy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości