Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga

Re: Tutaj się witamy

Postprzez Anikom » 13 mar 2019, o 14:00

Dzień dobry !
Na imię mi Mateusz
I jestem szczęśliwym posiadaczem LS 400 90 r.

Pozdrawiam Wszystkich
Anikom
Nowy lex user

Model Lexusa: LS 400

Postprzez Vacoo » 14 mar 2019, o 19:59

Siemanko
Od dziecka kocham się w marce LEXUS. W marcu 2018 zakupiłem pierwszy mój egzemplarz Lexus GS 300 AWD (2006), lecz po 3 miesiącach pozbyłem się go i kupiłem
drugi (2008)RWD po Lifcie. Nie zakładałem tu konta, bo nie czułem takiej potrzeby. Teraz już czuje, ponieważ siadły mi amortyzatory, te utwardzane :szok: i szukam doradztwa i pomocy, pewnie i tu znajdę, dlatego tu jestem. pozdrawiam :piwko:
Vacoo
Nowy lex user

Model Lexusa: GS 300

Postprzez p91alx » 15 mar 2019, o 07:47

Witam wszystkich forumowiczów :wink:
Niedawno stałem się posiadaczem trochę zaniedbanego GS300 MK2, który powoli wraca do żywych.
Poprzedni właściciel chyba przeliczył się z możliwościami i tylko jeździł, a gdy po czasie pojawiła się potrzeba interwencji mechanika, lakiernika, czy blacharza opuścił pokład :laugh1:
Lex już wraca do żywych, przeszedł przegląd mechaniczny: rozrząd, świece, olej w silniku, zawieszenie, wymiana filtrów, wyważenie kół itp, a teraz jestem na etapie naprawy blacharskiej (tak, oczywiście, że był uderzony i poszpachlowany kilka lat temu) :mad: Na pewno przy takich samochodach każda próba ratowania ma sens :acute: także wchodzą reperaturki oraz sprawdzony serwis blacharsko lakierniczy. Trzymajcie kciuki i miłego dnia :)
>Lexus GS 300 MK2 2002r<
p91alx
Lex user

Model Lexusa: GS300

Postprzez mscichu » 15 mar 2019, o 09:55

Witam wszystkich!

Na imię mam Mariusz i dopiero poszukuję samochodu dla siebie. Upatrzyłem sobie Lexusa GS300 MK3 jednak szukam dobrego egzemplarza, który będzie mi długo służył.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
mscichu
Nowy lex user

Model Lexusa: zastanawiam się

Postprzez CWK_S_L_A_Y » 16 mar 2019, o 01:19

No Siemanko ...
Ostatnie 5 lat posiadalem A8 4.2 , po tym jak wan wjechal mi w "tylek" postanowilem nie naprawiac - sprzedalem i zamierzam sie z zakupem pierwszegow zyciu Lexa.
Zony wymagania to pamiec foteli i automatyczna skrzynia - wpadlem na pomysl ze moze sprobuje GS450H i zobaczymy co z tego bedzie.
Ona bedzie glownie bujala sie do pracy plus wyjazdy z rodzinka czasami w Europe lub na wybrzeze "lokalnie" ...
Znalazlem to forum poszukujac odpiedzi na pytanie - jak to z tymi Lexami jest, no i jestem ...
Puki co bede czytal, ale jak zostane posiadaczem to podziele sie opiniami ...
Pzdr
CWK_S_L_A_Y
Nowy lex user

Model Lexusa: GS450H

Postprzez kos77 » 16 mar 2019, o 10:34

Witam szanownych forumowiczów.
Mam na imię Wiesiek. Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem Lexa GS300h Mk4.
W związku z tym, ze jestem typem, który lubi od czasu do czasu zrobić coś przy swoim aucie we własnym zakresie, tak więc będę tu zaglądał w miarę możliwości często.

Pozdrawiam
kos77
Nowy lex user

Model Lexusa: GS300h

Postprzez Puppet_Master » 16 mar 2019, o 14:12

Cześć :dance3:

Po doświadczeniach z wieloma różnymi markami (ostatnia Land Rover, powiedzmy, że youngtimer) los rzucił mnie i to z impetem w ramiona marki Lexus. Kompletny przypadek, ale w aucie zakochałem się od pierwszego wejrzenia, a następnie- od pierwszego przejazdu.

Miałem kilka samochodów marek Japońskich: Toyota, Mitsubishi, Suzuki, ale to mój pierwszy Lexus, liczę- że nie ostatni.

Pozdrawienia :dance:
Puppet_Master
Nowy lex user

Model Lexusa: RC

Postprzez Szewcu81 » 17 mar 2019, o 19:31

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysiek jestem nowym posiadaczem Ls 430 2001r USA pozdrawiam wszystkich
Szewcu81
Nowy lex user

Model Lexusa: Lexus ls 430 2001

Postprzez GrzegorzBog » 17 mar 2019, o 20:56

Cześć wszystkim, jestem Grzegorz w lutym kupiłem Lexusa IS 250 Prestige z 2006 sprowadzonego ze Szwecji :podziw:
GrzegorzBog
Nowy lex user

Model Lexusa: IS 250

Postprzez lukkil » 20 mar 2019, o 21:34

Siemano Wszystkim
mam nadzieje że będe przyszłym posiadaczem GS450h MK3
pozdrawiam i z góry dziękuję za cenne info z forum!
lukkil
Nowy lex user

Model Lexusa: GS450h

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przywitanie