Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Dumbl
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2017, o 21:56
Model Lexusa: seicento turbo
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Dumbl »

Cześć jestem Łukasz a mieszkam w Zabrzu. Mimo iż nie mam Lexusa dołączam do forum ponieważ zainteresowała mnie ta marka a konkretnie IS300.
Obecnie latam doładowanym seicentem; )
Pozdrawiam wszystkich :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
BoosTone
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 11 maja 2017, o 14:57
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Jasionka
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: BoosTone »

Witam serdecznie.
Przymierzam się do kupna is300, przesiadam się z accorda 7.

Pozdrawiam
Tomek
banny
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:18
Model Lexusa: is200
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: banny »

Cześć, jestem Karol i szukam od jakiegos czasu tego wymarzonego pierwszego Lexa... Is200 na celowniku, póki co ;)
pozdrawiam!
mdzio
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2017, o 21:11
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: mdzio »

Witam wszystkich. Pierwsze własne auto w trakcie poszukiwania - cel GS300 MK2 :) Import Szwajcarja (?) bez LPG. Montaż podtlenku LPG na polskiej ziemi :dirol:
alexmendoza
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2017, o 12:56
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Czestochowa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: alexmendoza »

Cześć,

Jestem przed kupnem Lexa, mam sporo pytań, dlatego dołączyłem do forum.
https://dobry-ekogroszek.pl
Darek49
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2017, o 20:32
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Darek49 »

Witam Wszystkich zauroczonych Lexusami.
Mam na imię Darek, mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Przez przypadek stałem się miłośnikiem Lexusa.
W trakcie poszukiwań samochodu, mocno podłamany tym co oglądałem dostałem telefon od kolegi, znalazłem coś dla ciebie. Zobaczyłem, przejechałem się i mnie zauroczyło. Jakość wykonania, materiały, linia nadwozia,zegary i TO COŚ co czuć zasiadając za kierownicą. Spoglądając na zegary czuć dystyngowaną aurę dostojeństwa, spokoju i pewności siebie. Takie są moje odczucia. Jedni kochają inni nie. Siadając do Lexusa czuję się zmotywowany do jazdy spokojnej i statecznej, śmieszne nie :biggrin2:
Po dwóch dniach oglądania, sprawdzania Lexusa IS200 2002r. stałem się jego właścicielem.
Sedan, szary metalik jeden element malowany, dalej blacha oryginał. Posiada ślady 15 lat istnienia ale i tak wygląda o wiele lepiej niż samochody które oglądałem z roku 2007-2010.
Parę rzeczy jest do zrobienia, mechanicznie igła ale ten klimat w środku bezcenny.
Jak będzie trochę czasu pykne parę fotek.
Pozdrawiam.
castro1974
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2017, o 14:49
Model Lexusa: GS 300 MK1 1993
Skąd:: ZĄBKI
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: castro1974 »

Witam wszystkich posiadaczy lexa jestem dumnym posiadaczem gs300 z 1993 r z przebiegiem 72000 km sa polski kupiony od 1 właściciela tym jechałem do ślubu 1995 a wiec sentyment jest i wspomnienia za parę dni wrzucę parę fotek :hobby: mam nadzieje się spotkać na zlotach
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Witam nowych uzytkownikow i oczywiscie zapraszam do pokazywania swoich aut i do zobaczenia na sierpniowym zlocie!
Krzysztof2701
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2017, o 17:03
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Krzysztof2701 »

Witam wszystkich. :) Postanowiłem dołączyć do forum, ponieważ od pewnego czasu zamierzam kupić Lexusa IS 220d, więc będę miał kilka pytań, na które mam nadzieję uda mi się znaleźć tutaj odpowiedź. Pozdrawiam. :)
Skorpion
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 13:10
Model Lexusa: W trakcie poszukiwań
Skąd:: podlaskie
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Skorpion »

[quote="Krzysztof2701"]Witam wszystkich. :) Postanowiłem dołączyć do forum, ponieważ od pewnego czasu zamierzam kupić Lexusa IS 220d, więc będę miał kilka pytań, na które mam nadzieję uda mi się znaleźć tutaj odpowiedź. Pozdrawiam. :)[/quote]
Cześć Krzysztof. Kolega Miłosz ma obszerny temat o swoim IS 220d. Fajnie prowadzony i duuużo przydatnych informacji tam znajdziesz. http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?t=14176
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości