Stacja 2din do IS 200

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
bombel80
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 16 sie 2016, o 23:48
Model Lexusa: IS300 Sportcross
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: bombel80 »

Ka_Wa pisze:
bmbl80 pisze:Radio będzie za to starodawne :)
Safari??? :szok:
NIe :D

Nakamichi CD-45Z
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: bunny54 »

bmbl80 pisze:
Ka_Wa pisze:
bmbl80 pisze:Radio będzie za to starodawne :)
Safari??? :szok:
NIe :D

Nakamichi CD-45Z
No, to radio kosa :dj2: ,wygląda jak prostak ale jakość dźwięku... .
Awatar użytkownika
bombel80
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 16 sie 2016, o 23:48
Model Lexusa: IS300 Sportcross
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: bombel80 »

Wiem. Miałem w poprzednim aucie i nawet wymieniony jest laser na nowy. Do tego pomaranczowe podswietlenie ma jak reszta konsoli centralnej :)
Awatar użytkownika
ZdrajceV
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 6 paź 2015, o 11:28
Model Lexusa: Lexus IS200
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: ZdrajceV »

Przepraszam ,że tutaj pisze ale czasem ktoś nie ma, lub nie chce sie pozbyć tego Din 1 ? Na radio z wyświetlaczem muszę uzbierać i jak widze sporo :) Więc narazie bida wersja :) A może komuś leży i sie kurzy a odsprzedał by za whysky :P :piwko: Obrazek
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: WoznY »

Odgrzeje troche...
Szukam stacji 2din na androidzie. Uzywa ktos cos takiego i moze polecic? Budzet ok 1200 zl
rojek138
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2020, o 15:25
Model Lexusa: IS300 sportcross
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: rojek138 »

Cześć,

Ma problem, ponieważ zakupiłem radio 2 din Pioneer 2 DIN MVH-G210BT, zakupiłem oczywiście przejściówkę w Bartex z Łodzi. Problem polega na tym ze graja tylko przednie głośniki z systemu Premium Audio. Oczywiście przy seryjnym radiu wszystko było poprawnie. Czy ktoś miał podobny problem czego tu może być wina? Z tyłu we wzmacniaczu jest kostka większa i mniejsza. przejściówkę wpiąłem w tą większą oczywiście natomiast mniejsza zostawiłem we wzmacniaczu czy może być to tym spowodowane?
Jaccodev
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2018, o 14:29
Model Lexusa: Is 300/GS430
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: Jaccodev »

Witam mam ten sam problem, po wymianie radia na 2din i wpieciu się przejściówką omijając wzmacniacz radyjko śmiga ale przestały grać tylne głośniki, widziałem już kilka wpisów na forum z tym samym problemem, ogarnął już to ktoś albo ma ktoś jakieś sugestie co może być nie tak? is300sc. Pozdrawiam.
Jaccodev
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2018, o 14:29
Model Lexusa: Is 300/GS430
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: Stacja 2din do IS 200

Post autor: Jaccodev »

Jaccodev pisze:Witam mam ten sam problem, po wymianie radia na 2din i wpieciu się przejściówką omijając wzmacniacz radyjko śmiga ale przestały grać tylne głośniki, widziałem już kilka wpisów na forum z tym samym problemem, ogarnął już to ktoś albo ma ktoś jakieś sugestie co może być nie tak? is300sc. Pozdrawiam.
Odświeżę trochę temat
Taka mała ciekawostka gdy podpiąłem stare fabryczne radio do oryginalnej kostki a radio 2din przejściówką za wzmacniacz nagle wszystkie głośniki odżyły muza leci z 2din, wyłączając ori radio tylne przestają grać a grają tylko przednie :crazy: :crazy:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości