ANTY KRADZIEŻOWY LOKALIZATOR GPS

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: ANTY KRADZIEŻOWY LOKALIZATOR GPS

Post autor: muzz »

Ale widać, że alarm rosyjski ;)
Chyba w tych atestowanych z certyfikatami etc. to alarm nie może np. wyłączyć silnika podczas jazdy...
A wschodni sąsiedzi nie przejmują się takimi pierdołami :D
florekk
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2020, o 21:10
Model Lexusa: rx 450h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ANTY KRADZIEŻOWY LOKALIZATOR GPS

Post autor: florekk »

Jeśli jest to lokalizator https://www.gpsguardian.pl/oferta/monitoring-gps/, który oprócz GPS działa też radiowo (i z wykupionym abonamentem w odpowiedniej firmie, która takie usługi świadczy), to bardzo trudno go zagłuszyć. Z tego co się orientowałem, to montaż takiego urządzenia ma wpływ na zmniejszenie składki AC - czyli w jakimś stopniu rekompensuje koszty poniesione na abonament. Ktoś może to potwierdzić?
Ostatnio zmieniony 9 lut 2020, o 16:44 przez florekk, łącznie zmieniany 1 raz.
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: ANTY KRADZIEŻOWY LOKALIZATOR GPS

Post autor: S600 »

florekk pisze:Jeśli jest to lokalizator, który oprócz GPS działa też radiowo (i z wykupionym abonamentem w odpowiedniej firmie, która takie usługi świadczy), to bardzo trudno go zagłuszyć. Z tego co się orientowałem, to montaż takiego urządzenia ma wpływ na zmniejszenie składki AC - czyli w jakimś stopniu rekompensuje koszty poniesione na abonament. Ktoś może to potwierdzić?
Abonamentowa umowa na 24 godzinne zamierzanie auta upoważnia do 10% zniżki na AC w PZU u innych nie mam wiedzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości