ANTY KRADZIEŻOWY LOKALIZATOR GPS

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB

Re: ANTY KRADZIEŻOWY LOKALIZATOR GPS

Postprzez wojtekS » 31 paź 2019, o 16:50

Ale w końcu z tego kontenera musi wyjść - do tego jest moduł autonomicznego GPS (ja go co prawda nie mam, kosztowna zabawka, mam zwykły moduł GPS) - działa tak, że o zaprogramowanej godzinie np o 3:34 w nocy loguje się do GSM i neta o ile ma dostęp, łapie koordynaty GPS i wysyła SMSem do zaprogramowanego numeru / aplikacji na tel. Przez takie działanie pozostaje poza ową 3:34 niewidoczny dla skanera GPS / GSM gdyby ktoś go takim czymś poszukiwał po aucie. Baterie zapewniają około 2 lat działania przy jednym namierzaniu dziennie. Jest to jeden z "klocków" które można sobie do systemu domontować wg uznania.

To to cudo: https://www.youtube.com/watch?v=eguV815-rVk

A z tych europejskich "alarmów" czy tym bardziej seryjnych to się oni tylko śmieją że to zabawki i nie ma naprawde znaczenia czy w aucie to jest czy nie żeby je zawinąć :D
wojtekS
Lex Driver

Model Lexusa: GS450h 2010

Postprzez owczar » 31 paź 2019, o 17:06

Teścia teraz namówili w toyocie na alarm oryginalny twierdząc, że nikt mu nie założy tak dobrego zabezpieczenia... Najgorzej wydane 900zł :)

Każdy orgyinalny alarm ma te wadę, że jest powtarzalny...
owczar
Moderator

Model Lexusa: Lexus

Postprzez wojtekS » 31 paź 2019, o 17:16

To się samoczynnie wyłącza przy ukręceniu zamka drzwi kierowcy (a w niektórych modelach i / lub bagażnika) tzw łamakiem - auto myśli, że to właściciel kluczem je otworzył.

Ewentualnie wypięcie wtyczki przy syrenie pod maską, która jest równocześnie centralką całego systemu deaktywuje to coś.

Na wschodzie mówią na tego poziomu nibyzabezpieczenia "igruszki" = zabawki. Czy to jest czy nie wsio rawno :D
wojtekS
Lex Driver

Postprzez muzz » 31 paź 2019, o 19:18

Ale widać, że alarm rosyjski ;)
Chyba w tych atestowanych z certyfikatami etc. to alarm nie może np. wyłączyć silnika podczas jazdy...
A wschodni sąsiedzi nie przejmują się takimi pierdołami :D
muzz
Lex Driver

Model Lexusa: GS 430

Postprzez wojtekS » 31 paź 2019, o 23:29

Dokładnie tak, w Polsce w sumie WSZYSTKO jest zabronione, tak zdalny start samochodu (bo zakaz oddalania się kierowcy od pojazdu z pracującym silnikiem), praca silnika na postoju powyżej 1 min, zakaz stresowania złodzieja zdalną blokadą samochodu po dokonaniu kradzieży itp itd.

W praktyce należy to mieć głęboko w 4 literach i się nie przejmować, szkoda życia na takie debilizmy. U sąsiadów teoretycznie też jest zakazany zdalny start ale wykorzystują prawną lukę, że kierowcy niet, coś się chyba właśnie musiało popsuć że auto samo się włączyło :D

W zimie regularnie używam funkcji autostart z telefonu (avtozapusk po ichniemu) na 10 minut przed wyjściem z domu, żona to samo dobrodziejstwo ma w swoim priusie. Wsiadam sobie do ciepłego i odtajanego samochodu. Nie mam zamiaru marznąć skrobiąc i równocześnie rysując sobie szyby - za stary już chyba jestem na takie zabawy :D
wojtekS
Lex Driver

Poprzednia strona

Powrót do Car Audio, GPS, CB