[Lexus]kostki ISO

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: kostki ISO

Post autor: legato97 »

retap a jakie to wzmaki ?, i jaki masz pomysl na to audio ? bo free air pokazujesz, a piszesz tez o aktywnych skrzynkach?
Awatar użytkownika
retap8
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:23
Model Lexusa: Is200
Lokalizacja: Szkocja-Kolobrzeg
Kontakt:

Re: kostki ISO

Post autor: retap8 »

legato97 pisze:retap a jakie to wzmaki ?, i jaki masz pomysl na to audio ? bo free air pokazujesz, a piszesz tez o aktywnych skrzynkach?
chce zebz to dobrze gralo :dance3: free air fajnie wyglada,ale n ie wiem czy dam rade sam to zainstalowac
mam do dyspozycji taki sprzet
-wzmak JBL GTO 2060 http://search.babylon.com/imageres.php? ... =500&q=gto 2060&babsrc=home
-wzmak + skrzynia Mutant http://search.babylon.com/imageres.php? ... 5&q=mutant amplifire&babsrc=home
-skrzynia aktywna Edge 900w http://search.babylon.com/imageres.php? ... 280&q=edge street&babsrc=home

-kable chiny juz zamowilem--porzadne
-kable +/- beda 20mm
no i jeszcze zostalo do wdania 1000pln ($250) jak narazie


czekam na propozycje co z tego mozna sklecic (linki ze stron UK mile widziane :smile: )
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: kostki ISO

Post autor: tomekb »

retab a ty dales mi do myslenia z głosnikiem free air i chyba sobie załoze pod choinke bo wzmacniacz mam kable kupic tylko pioneera za 245PLN mam wiec pikuś :) a ty zastanow sie nad aktywnym bo pamietaj ze siedzenie odziela blacha
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: kostki ISO

Post autor: legato97 »

A moze tak, bo 2 RCA, wzmak JBL niech ciagnie przednie glosniki, radio tylne, a do 2-go RCA aktywna skrzynka, lub wzmak i free air, masz 250 funa, napewno ktos Ci "pomoze" :mda:
Awatar użytkownika
retap8
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:23
Model Lexusa: Is200
Lokalizacja: Szkocja-Kolobrzeg
Kontakt:

Re: kostki ISO

Post autor: retap8 »

konik_80 pisze:Zależy czy masz ori radio z wbudowanym wzmacniaczem czy zewnętrznym - jeśli z wbudowanym to kupuj przejściówki które pokazał Thorgal1, jeśli natomiast zewnętrzny wzmacniacz to już jest problem bo trzeba się wpiąć w kable które idą do wzmacniacza a ten jest za schowkiem.
Ja miałem tą druga opcję a nie znalazłem takich przejściówek więc z pomocą manuala w którym znalazłem rozpiskę pinów w kostkach do wzmacniacza przedłużyłem wiązkę do radia i zamontowałem kostki ISO ale to robota na kilka godzin.
ten wzmacniacz jest po lewej stronie schowka i ciezko go wzjac?? a nie mozna ciac kabli zaraz przy kostkach,ktore idado radia?? jesli nie to gdzie mam ciac przy tym wymaku,robota na kilka godzin-to fakt,po 1.5h wzmak jest dalej tam gdzie byl :x ,aaa no i jesli mam kostki ISO np.do forda,to nadaja sie do tego,bo chyba chodzi tylko o to zeby polaczyc kostka+kostka,kable i tak trzeba ciac i laczyc?


--a moze bym sie wpial przed tym ori wzmacniaczem,bo 4x50w w radyjku powinno dobrze zasilic boczne glosniki.Da sie tak??

--juz mnie wqr...a ten sprzet,poldlaczylem na krotko,kolorki na radiu sa,ale nic nie dziala,wyswietlacz tez nie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości