[is200] wybor odtwarzacza

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [is200] wybor odtwarzacza

Post autor: legato97 »

Ja bym proponowal bardzo dobre i funkcjonalne radyjko Pioneer AVH-3300BT odtwarza wszystko, wyjscia USB i SD z przodu, wygodne podstawowe i najbardziej uzywane przyciski, reszta dotykowa, kamerke cofania mozna podlaczyc, siedzi na stale, monitor nie wysuwa sie nie chowa jak jest to w pelnym dotykowym ekranie, przez co moim zdaniem mniej narazone na awarie, nawi mozna podlaczyc ale szczerze lepsza zewnetrzna bo w sloncu widocznosc na tych ekranach praktycznie zerowa. Do tego wzmak 4-kanalowy, najtanczy jaki bym wrzucil to JBL GTO504 lub jezeli szukasz czegos mniejszego to oczywiscie JL( przynajmniej dla mnie), tylko tu niestety juz wysoka cena wchodzi w gre.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is200] wybor odtwarzacza

Post autor: Travis »

myślę że ten Pionek będzie dobry, wywalę oryginalną nawigację i właduję tam wyświetlacz 7 calowy np Lilliput podłącze do radia no i dogram nawigację tylko teraz pytanie, żeby ta nawigacja chodziła to musi być jakaś przystawka GPS podłączona prawda? Gdzie ją np można schować? No i jaką mapę można na to wgrać? :)
Awatar użytkownika
zwiru
Lex user
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:36
Model Lexusa: is 200
Kontakt:

Re: [is200] wybor odtwarzacza

Post autor: zwiru »

Ja też mam avica 700bt. Chciałem sobie kupić alpine no ale nadarzyła się okazja i kupiłem pionka. Ale jestem bardzo zadowolony. Wrzuciłem nowy soft od 710bt, aktualne mapy i wszystko hula elegancko. jakoś nie zauważyłem żeby słońce przeszkadzało ( ja przynajmneij wszystko widzę). Na navi nie mogę narzekać... Jak narazie dowiozła mnie we wszystkie miejsca gdzie chciałem. :lol: Dziś przyjdzie mikrofon i zestaw bezprzewodowy będzie do tel. :dance3: Mam wzmacniacz podłączony i skrzynię z poprzedniego samochodu ale chcę zrobić małą zabudowę z boku bagażnika ponieważ po założeniu lpg mało miejsca. Mam tylko problem z Radiem fm a mianowicie słabo ściąga stacje radiowe. Carinus masz też tak?? Wydaje mi się że w avicu jest słaby wzmacniacz antenowy i dlatego. Nie wiecie czy ori antena w is ma wzmaka??
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is200] wybor odtwarzacza

Post autor: carinus »

Wszystko jest dobrze tylko musisz podłączyć ten czarny kabelek który idzie równolegle z przewodem antenowym do wyjscia zasilania anteny,lub bezpośrednio do zasilania po stacyjce.Mamy w instalacji antenowej dodatkowy wzmacniacz i trzeba go zasilać.Mam już załozony mikrofon do rozmów telefonicznych i powiem ze to chyba najlepszy bajer w tym sprzęcie.telefon lezy z tyłu w bagażniku a ja odbieram rozmowy bez zadnego dotykania czegokolwiek.Antena GPS jest schowana pod konsolą obok nawiewów i nawet spod fotela kierowcy doskonale nawiguje,sprawdziłem.Wzmacniacz 4x50W daje znakomicie radę i wcale nie trzeba rezygnowac z jakośći nagrań,gdyż mozna mu podać na karcie format wave i leci z koksem.Ogólnie super sprawa.
Żwiru-sciągałes soft i aktualizację ze strony pionka?
Awatar użytkownika
zwiru
Lex user
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:36
Model Lexusa: is 200
Kontakt:

Re: [is200] wybor odtwarzacza

Post autor: zwiru »

mikrofon tez już mam zainstalowany i po prostu elegancko..:) Dzięki carinus dziś zobaczę sprawę z tym kablem. Aktualizajce ze strony pionka zaś soft z http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigac ... ad-na.html teraz czekam na SD-200FM ale jeszcze nie trafiłem..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości