[IS 200]Naprawa radia w Warszawie

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
dgi
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2010, o 01:35
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

[IS 200]Naprawa radia w Warszawie

Post autor: dgi »

Czołem,

Miał ktoś do czynienia z tym serwisem?

http://www.caraudiowarszawa.pl/lexus_is ... index.html

Warto oddać im do naprawy radio, czy może polecacie inne miejsce?

Dzięki.
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS 200]Naprawa radia w Warszawie

Post autor: Rici »

Ja osobiście nie polecam oddawać w ogóle radia do naprawy chyba ze to zwykłe zacięcie, bo pewnie chodzi o zmieniarkę ? Bo jeżeli to nie jest zacięcie płyty tylko coś gorszego to kupisz spokojnie drugie radio np od Grodzia za 300 lub zmieniarkę USB za 350. U mnie w ogóle nie słychać było nic przy przełączaniu na cd tylko od razu pokazywało err 3 koszt naprawy 350 - 450 zł :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS 200]Naprawa radia w Warszawie

Post autor: dS »

tak jak pisze Rici , jak nie masz znajomego co ci to naprawi to daruj sobie naprawę bo będzie kosztowała krocie, taniej wyjdzie kupić drugie lub jakieś aftermarketowe
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
dgi
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2010, o 01:35
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: [IS 200]Naprawa radia w Warszawie

Post autor: dgi »

U mnie po włączeniu zaczyna się tam mielić, chrzęścić, wydaje mi się, że próbuje odpalić cd ale po kilku sekundach odpuszcza i wywala błąd. Kupiłem auto z działającą więc chyba u poprzedniego właściciela sprawowała się dobrze, zatem może to tylko zacięcie. Normalne radio słabo wygląda w tym kokpicie więc albo jakaś stacja multimedialna, która kosztuje ze 2 tys. i która będzie korciła złodziei, albo ori radio z allegro, albo naprawa. Zmieniarka usb...nie znam patentu:)
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS 200]Naprawa radia w Warszawie

Post autor: Rici »

to możliwe że tylko płyta nie chce wyjść czasami działa wsadzenie karty debetowej/kredytowej i poruszenie płyty ale to rzadkość

Zmieniarka USB 339zł

W skrócie: wtykasz kostkę, wkładasz pen drive,kartę sd lub wpinasz coś w aux i gra muzyka, :biggrin2:

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości