NX200T 2015 r. upgrade nagłośnienia

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
KrzysztofK.
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 10:32
Model Lexusa: NX 200t
Skąd:: Kraków
Kontakt:

NX200T 2015 r. upgrade nagłośnienia

Post autor: KrzysztofK. »

Dzień dobry,

w moim NX200t z 2015 roku mam podstawowy system audio. Nie jestem audiofilem, jednak jakość dźwięku jest delikatnie mówiąc mocno przeciętna, a basów prawie nie ma :( Dodam, że słucham każdego rodzaju muzyki poza disco polo i poważnej/klasycznej. Lubię basy, ale bez przesady
Dlatego zastanawiam się nad wymianą głośników z przodu, wyciszeniem przednich drzwi i ewentualnie wymianą wzmacniacza. I może instalacją suba - choć nie mam parcia, bo nie lubię "łupania" na światłach.
I tutaj prośbę o radę.
Czy Waszym zdaniem wstawienie lepszych głośników (jakie? ze średniej półki cenowej) i wyciszenie drzwi przednich (z tyłu nie jeżdżę) znacząco podniesie jakość dźwięku? Zrobiłem kiedyś coś takiego w fordzie - wstawiłem głośniki Hertz + wyciszenie, radio było dobre sony forda, i to wystarczyło :)
Czy jednak trzeba zmienić wzmacniacz, jeśli tak to jaki byście zaproponowali?
I jeszcze kwestia suba. Nie chcę pomniejszać i tak już małego bagażnika. Jednak widziałem zdjęcia z subem w tylnej klapie - ma to sens?

Ewentualnie znacie kogoś z Krakowa i okolic z kim mógłbym o tym pogadać/zrobić taki upgrade nie za miliony?

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!
K.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości