LS 460Przejście z kablem od akumulatora do bagaznika

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

LS 460Przejście z kablem od akumulatora do bagaznika

Post autor: zighnetar »

Witam. Mam pytanie potrzebuję przeciągnąć kabel 50mm2 od akumulatora + do bagażnika do wzmacniacza do zasilenia subwoofera. Powstaje pytanie czy ktoś przeciągał w tym modelu kable mam zamiar pójść kablem w progach od strony pasażera. Pytanie powstaje czy trudno jest przejść z akumulatora do kabiny i potem z kabiny do bagażnika? Trzeba coś demontować? np. tylne siedzenia itp. ??
Z góry dziękuję za porady :hobby:
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS 460Przejście z kablem od akumulatora do bagaznika

Post autor: adamsky73 »

zighnetar pisze:Witam. Mam pytanie potrzebuję przeciągnąć kabel 50mm2 od akumulatora + do bagażnika do wzmacniacza do zasilenia subwoofera. Powstaje pytanie czy ktoś przeciągał w tym modelu kable mam zamiar pójść kablem w progach od strony pasażera. Pytanie powstaje czy trudno jest przejść z akumulatora do kabiny i potem z kabiny do bagażnika? Trzeba coś demontować? np. tylne siedzenia itp. ??
Z góry dziękuję za porady :hobby:
Jak montowałem tylne przeciwmgielne to przerabiałem temat (choć przekrój kabla nieporównywalnie mniejszy) i fabryczne otwory na przewody były baaaaardzo mocno zapchane. Z tyłu są za oparciem kanapy, które trzeba zdemontować żeby się dostać, a z przodu nie wiem bo nie potrzebowałem :)
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS 460Przejście z kablem od akumulatora do bagaznika

Post autor: zighnetar »

Siema. Generalnie ściągałeś tylko te 2 osłony plastikowe na progach czy coś więcej musiałeś zdemontować aby tam kable przeciągnąć?? Kanapę ściągałeś tylko górę czyli oparcie czy siedzisko też? Jak ściągnąć gdzie są śruby itp?
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS 460Przejście z kablem od akumulatora do bagaznika

Post autor: adamsky73 »

Ściągałem osłony na progach od strony kierowcy. Tam już leci bardzo gruba wiązka przewodów, więc nie wiem czy zmieścisz taki ambitny przekrój. Ściągałem dół kanapy - śruby łatwo dostrzegalne i dostępne, ale oparcia nie ściągnąłem bo co bym nie robił to gdzieś ciągle trzymało. Ale dostałem się i tak do bagażnika pomagając sobie (o ile pamiętam) jakimś drutem. Tylko tak jak mówię, ja miałem jeden cienki przewód do pociągnięcia
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: LS 460Przejście z kablem od akumulatora do bagaznika

Post autor: cooper69 »

Doskonały jako przewód prowadzący właściwy przewód/przewody jest kawałek światłowodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości