[LS 400] Montaż nawigacji

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Toyoda
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2019, o 21:31
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Grudziądz
Kontakt:

[LS 400] Montaż nawigacji

Post autor: Toyoda »

Cześć,

Pisząc pierwszego posta na głównej stronie forum wyświetla mi się czat zamiast działów i tematów :mad: - także proszę wybaczyć jak zły dział.

Poszukuję swojego lexusa LS 400 na olx i widuję wiele egzemplarzy bez nawigacji a jednak zależałoby mi na jej posiadaniu.(tak wiem, że stare mapy itd)
Czy istnieje możliwość wsadzenia nawigacji do modelu bez? Chodzi o to, że nawigację sobie dokupie a np szyberdachu już nie. Jak znajdę dwa podobne auta, jedne będzie z nawigacją bez szyberdachu a drugi bez nawigacji z szyberdachem wówczas kupię ten drugi, a nawigacją zajmę się z czasem.

Dziękuję za odpowiedź.
:hobby:
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: [LS 400] Montaż nawigacji

Post autor: sebek8888 »

Problemem nie są stare mapy tylko ich brak.... Nie da się nic nowszego ogarnąć bo czytnik jest jeszcze na płyty CD.
Skoro szukasz wersji z lat 98-00 to nie sugeruj się ekranem tylko ogólnym stanem auta bo jest ich bardzo mało.
Jak chcesz mieć działająca navi i np kamerę cofania to i tak czeka cię instalowanie radia 2 DIN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości