Książka telefoniczna- ROZWIĄZANE [IS250 MKII]

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sybir92
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2017, o 23:41
Model Lexusa: IS 250 FSPORT
Skąd:: Olesno
Lokalizacja: OLESNO
Kontakt:

Książka telefoniczna- ROZWIĄZANE [IS250 MKII]

Post autor: Sybir92 »

Witajcie,

chciałbym się z wami podzielić informacją jaką dzisiaj w końcu udzielił mi serwisant Lexusa.
Od dawna szukałem po internetach jak wgrać książkę telefoniczną na dysk w samochodzie. Jest tam niby opcja dodać kontakt -> z telefonu (a później połączenie między tel a samochodem zostało przerywane) .

Może i to dla Was nie będzie nowość , ale nigdzie tego też nie znalazłem.
Jeżeli chodzi o smartfon SONY to sprawa ma się następująco.

1. Parujemy telefon z samochodem.
2. Wchodzimy w kontakty w telefonie.
3. Zaznaczamy kontakt jaki chcemy dodać (tylko pojedynczo!)
4. Naciskamy udostępnij przez bluetooth i wyszukujemy samochód (nie wysyłamy go jeszcze!)
5. Następnie w menu samochodu wchodzimy w książkę telefoniczną (phonebook) --> Dodaj kontakt --> dodaj z telefonu --> potwierdź
6. Gdy na ekranie w samochodzie pojawi się TRANSFER w telefonie naciskamy wyszukany przez bluetooth samochód.
7. Po przesłaniu kontakt powinien nam się wyświetlić na ekranie
8. Naciskamy enter , nagrywamy nazwę kontaktu i potwierdzamy
9. Kontakt zapisany ! I tak w kółko z każdym numerem.


Mam nadzieję, że to komuś pomoże. Bo w moim przypadku przekopałem pół świata i nie znalazłem rozwiązania. Jak jest dla innych marek telefonów nie wiem. Ale radzę spróbować w ten sposób. :ok2:
arek1600
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2017, o 09:28
Model Lexusa: IS
Skąd:: Lub
Kontakt:

Re: Książka telefoniczna- ROZWIĄZANE [IS250 MKII]

Post autor: arek1600 »

Ok wszystko tak jak piszesz ale jest sposób na wgranie wszystkich kontaktów naraz. Przenosisz wszystkie kontakty do pliku .vcf jak to zrobić jest tu dobrze opisane http://www.my-mobile.pl/index.php/2013/ ... are-zlota/
i tak jak przenosiłeś kontakty po jednym to tak samo trzeba wysłać plik kontakty.vcf ;) Działa sprawdzone
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości