[IS200] Radio CB

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jano
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 4 paź 2010, o 09:23
Model Lexusa: IS
Lokalizacja: UK
Kontakt:

[IS200] Radio CB

Post autor: jano »

Hejka, chcialem was zapytac, gdzie i jak macie zainstalowane swoje CB radyjka. Interesuja mnie wasze opinie, porady.
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: [IS200] Radio CB

Post autor: andrej7 »

Ja mam tak zamontowane za rzepy, o tyle wygodnie że zawsze można odpiąć i zabrać ze sobą albo wrzucić do schowka.
IMG_0048_800x600.jpg
Kabel od anteny puściłem tędy, trzeba było tylko w bagażniku ściągnąć obicie i wyjąc tylną kanapę, dalej to już pod plastikiem od progów i pod siedzeniem do radyjka :dance3:
Zestawik: Lafayette Atena + Sirio as100, muszę tylko zestroić i będzie śmigać.
Załączniki
IMG_0054_450x600.jpg
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
WarsawCasual
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 20 paź 2010, o 13:25
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] Radio CB

Post autor: WarsawCasual »

Ja jak potrzebuje radyjka używać to wrzucam po prostu je pionowo miedzy podłokietnik a fotel pasażera specjalnie szukałem radia małych rozmiarów i johnny II sprawdza się w tym miejscu idealnie :) antene mam na magnes i kabelek idzie po prostu przez tylne drzwi na dach. Ale ja nie jestem wymagającym użytkownikiem CB i używam go tylko praktycznie jak jadę w trasę no ale i po mieście się sprawdza, łatwo je schować do schowka a przez tylne przyciemniane szybki antena leżąca za fotelem kierowcy nie rzuca się w oczy :)
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: [IS200] Radio CB

Post autor: andrej7 »

Moje radyjko tez nie za duże ale strzeliłem rzepa, a jednak wolę mieć na klapie antenkę niż na dachu, jakoś tak mi się podoba bardziej :D mam przyciemniane szyby z tyłu ale jednak nie są czarne i jakby ktoś chciał to można dopatrzeć co jest w środku, poza tym to antena trochę miejsca zajmuje i nie chce żeby się tam przewala za plecami a w bagarku mi najlepiej odpowiada :)
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
jano
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 4 paź 2010, o 09:23
Model Lexusa: IS
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: [IS200] Radio CB

Post autor: jano »

Ja wlasnie zamontowalem tak jak ANdrej7. Jakos wydalo mi sie to najbardziej ergonomiczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości