IS200/300 Przekładka non PREMIUM na PREMIUM

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: IS200/300 Przekładka non PREMIUM na PREMIUM

Post autor: kupiec1985 »

Stare głośniki przednich drzwi z mojego is200
Obrazek
Postanowiłem zmienić na nowsze z is250 mające inną twardszą membranę
Obrazek
Obrazek
Obrazek

głośniki pasują plug % play wystarczy tylko rozwiercić nity i zastosowań nowe , ja dodatkowo dodałem grube podkładki od farmerów z miękką gumą
po tym zabiegu przód w zakresach tonów niskich gra dużo lepiej przy większym poziomie głośności ,
zauważyłem też ze bardzo słabym ogniwem są głośniki w tylnych słupkach w sc, przy połowie mocy po prostu wysiadają i to co się z nich wydobywa ciężko nazwać dźwiękiem, nie mam pomysłu co z nimi zrobić . choć może to jest problem z radiem które nie daje rady bez wzmacniacza na dodatkowe dwa głośniki
potrzebuje tez pomocy przy lokalizacji wtyczki idącej do suba w bagażniku w sc,
wiązka idzie przy progu od bagażnika do przodu,
z przodu wygląda to tak pod schowkiem :
Obrazek
Ktoś może lokalizował ??
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: IS200/300 Przekładka non PREMIUM na PREMIUM

Post autor: jordi007 »

Witam.
Podziękowania dla kolegi Kupiec 1985 za posta i podszuniecie pomysłu z farmerami. Dzisiaj założyłem z ciekawości jeden z farmerami drugi bez i naprawdę jest różnica. Polecam je stosować. Dla potomnych nity min 5 max 6 z dłuższą końcówka ja założyłem 5x16 uszczelki dobrać odrazu pod nita bo ja się troszkę objezdzilem zanim wszystko dobralem
LexLuther
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 16:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Śląsk Cieszyński
Kontakt:

Re: IS200/300 Przekładka non PREMIUM na PREMIUM

Post autor: LexLuther »

Witam,panowie czy ktoś z Was montował głośniki premium w tylną półkę? Mam mały problem, głośniki są podwójne więc posiadają wtyczkę 4-piny. Na schemacie wyjście do głośników jest pojedyncze, następnie przechodzi przez junction connector J13 i J15 gdzie rozchodzi się na dwa głośniki na stronę. Czy ktoś może mi wyjaśnić czy siedzi tam zwrotnica? Za wszystkie namiary dzięki, bo jestem w kropce co z tym zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości