Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Jutro się okaże po telefonie zapoznawczym :dirol:
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Chciałem się podzielić NEGATYWNYM doświadczeniem z AJC które wyszło po czasie - niestety
W grudniu 2015 był zrobiony duży przegląd auta wraz z wymiana klocków i świec. Dziś, po przejechaniu 12000 mil mój mechanik donosi:
- fatalnej jakości klocki starły się w 80% powodując jakiś mini pożar w zacisku
- zle dobrane świece musza zostać wymienione / check engine + niezbyt idealna praca silnika.

Niestety szybko szybko w taśmowej pogoni za kolejnym klientem auto zostało zrobione byle jak... fakt klocki miały być zamiennikiem ale dobrej klasy - nie badziewiem które się zapala :D

Jednym słowem: UWAGA!
Pacjentem jest IS250 AWD który ma delikatnie inny rozmiar okładziny ale to trzeba wiedzieć lub chcieć sprawdzić ;)
csn
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 23:37
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: csn »

A ja z kolei polecam serwis GT4 - co prawda tym razem nie było robione nic poważnego, ale cała litania pierdół została przerobiona, a przede wszystkim jestem super zadowolony ze strojenia instalacji LPG. Panowie sprawdzili kilka rzeczy i nie próbowali naciągać na niepotrzebne wymiany oraz poinformowali, kiedy ewentualnie ponownie sprawdzić poszczególne kwestie.
Awatar użytkownika
piotr3k
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 2 cze 2016, o 21:24
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: piotr3k »

Ogromnie polecam serwis Osiedle , ja nawet bym nie porównywał do AJC , dużo większe pojęcie mają w serwisie przy ul.Osiedle 2 niż w AJC
Niestety z Piaseczna mam tam bardzo daleko i bliżej mam Lexus Puławska bo AJC omijam szerokim łukiem , weryfikując mi usterkę nawigacji której nie potrafili naprawić zepsuli mi zmieniarkę przy ul.Osiedle 2 naprawili mi te usterki w 2-3 h
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ArtIS »

Ile chcieli za naprawe zmieniarki jesli mozna wiedziec?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Gryka
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 20:33
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wąchock
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Gryka »

Ja również polecam GT4 serwis, prawidłowa diagnoza zawieszenia w moim ISie i profesjonalne podejście do tematu.
Awatar użytkownika
piotr3k
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 2 cze 2016, o 21:24
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: piotr3k »

za naprawę zmieniarki i nawigacji w sumie dałem 450 zł uważam ,że to dobra cena dla wszystkich ja się cieszę ze sprawnego sprzętu ,a oni w kilka godzin zarobili kasę.
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: rupert »

Jeśli chodzi o naprawę zmieniarki, to chyba warto rozważyć usługę reklamowaną przez jednego z użytkowników na grupie FB: Lexus.IS.Kupie.Sprzedam. Zakres cen to chyba 110-160 zł (w zależności od stanu zmieniarki).
Awatar użytkownika
piotr3k
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 2 cze 2016, o 21:24
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: piotr3k »

Faktycznie masz rację za cenę 110-160 zł naprawdę warto naprawić zmieniarkę i raczej nie trzeba się zastanawiać .
Ja zapłaciłem trochę więcej tak jak pisałem 450zł ,bo naprawiałem również dotyk w nawigacji ,a mało kto się podejmuje tej naprawy ,albo ja nie wiem gdzie .

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z naprawy i polecam ten serwis.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Muszę ich przetestować. AJC mnie zawiodło a ten ziomek "wielomarkowy" tez taki sobie mechanik. Długo czekałeś na termin naprawy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości