Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

AJC bym omijał. Polecam Auto Klinikę na Jutrzenki 108 - pytaj o krzyska :)
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: andrej7 »

Masz bezpośrednio złe doświadczenia z AJC? Auto Klinika - dobre doświadczenia? Robiłeś coś wiecej niz zmiana oleju itp?
W poszukiwaniu mocy...
csn
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 23:37
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: csn »

andrej7 pisze:Witajcie

Odnowie temat, szukam sprawdzonego, kompetentnego warsztatu Warszawa, ewentualnie okolice, nie musi zachwycać szyldem, ważne aby mechanik mial zdrowe podejscie do tematu, nie próbując wycisnąć z klienta $$$, Taki który weźmie odpowiedzialność za swe działania. Pacjent: Gs430

AJC nadal trzyma fason?

Pozdrawiam
Kilka dni temu odwiedziłem AJC, serwis zrobiony na czas i do samej robocizny nie mam żadnych zastrzeżeń, ale cenowo chyba trochę przesadzili:

Wymiana elementów rozrządu, pompy wody, termostatu i uszczelki termostatu - 800zł
Wymiana uszczelek dekla + regulacja zaworów: 600zł

Cena samej robocizny, bo części dowiozłem.

Na pocieszenie wyczyścili auto w środku i na zewnątrz ;)

Mimo wszystko z poważniejszymi kwestiami chyba i tak bym celował w nich, profesjonalizmu na pewno nie można im odmówić. Odpowiedzieli na wszystkie pytania konkretnie i bez zbędnego bajdurzenia, jak to często bywa.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, o 16:50 przez csn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

W AJC są dobrzy fachowcy, choć ewidentnie brakuje osoby która by nad wszystkim panowała, przez co trzeba się przypominać i czasami wkurzać wydzwaniając. Ale jak już do czegoś się biorą to robią to dobrze
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: owczar »

Za uszczelki dekla trochę drogo zawolali. Chyba ze to cena z regulacją zaworów.
csn
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 23:37
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: csn »

Tak, cena z regulacją, już poprawiam.

A skoro tak polecacie, to następnym razem spróbuję u Carsika :)
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: andrej7 »

Ja tez wstępnie badałem u nich sytuację cenową, za wymianę czujnika katą skrętu 600zl krzyknęli z miejsca, powiedziałem ze tyle w Aso kosztuje z kalibracją to zrobiło sie od razu 300 :)
Wszystkie koszta trzeba uzgadniać przed robotą żeby wiedzieć na czym się stoi, o ile coś innego nie wyjdzie. Wolne terminy maja dopiero na sierpień. chyba ze auto sie wstawi i w tzw międzyczasie ogarną gdy ktoś z grafiku wypadnie
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Fachowcy ok ale nie koordynują napraw i robią niedbale. Wymieniałem olej po czym po przejechaniu 4000 zaświeciła się kontrolka "Oil maintenance". Nie zrobili podświetlenia progu które siadło oraz klimy której smród według nich był spowodowany brudnymi kanałami przepływowymi. Zaproponowali rozkręcenie deski i szukanie dziury w całym. Były tez świszczące drzwi przy zamykaniu których także nie zrobili.
Auto Klinika załatwiła wszystko: próg za 50zl, klime za 120 a drzwi w gratisie wyregulowal. Warto tam iść póki jeszcze się gościowi chce - oni przy obsłudze flot mogą sobie położyć laske... No i te ich terminy - jak w NFZ :D
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 451
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Damian91 »

Robiłem w AJC kompletne hamulce z regeneracja zapisków i uszczelnienie na linii silnik - skrzynia. Jestem zadowolony ;)
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Ile ludzi tyle opinii - mi natomiast obcierajacy hamulców mimo 3 wizyt nie zrobili i już z ich usług nie skorzystam. Ty na przykład jesteś zadowolony wiec opinie można sobie wyrobić na czytaniu doświadczeń.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości