Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
hud
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 3 lip 2016, o 21:53
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: hud »

A jak wygląda różnica cenowa między ASO a AJC? Muszę wymienić wszystkie płyny i filtry, świece, zrobić z przodu zbieżność, zamontować blaszki tłumiące na klockach i do tego poprawić mocowanie przewodów hamulcowych (przegląd po 180k), w ASO powiedzieli że w 3000 powinno się zamknąć (bez zniżki), jest sens uderzać do AJC?
Bartek02
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 14:08
Model Lexusa: Lexus RX
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Bartek02 »

A mieliście okazję serwisować w Lexusie na Puławskiej?
csn
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 23:37
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: csn »

hud pisze:A jak wygląda różnica cenowa między ASO a AJC? Muszę wymienić wszystkie płyny i filtry, świece, zrobić z przodu zbieżność, zamontować blaszki tłumiące na klockach i do tego poprawić mocowanie przewodów hamulcowych (przegląd po 180k), w ASO powiedzieli że w 3000 powinno się zamknąć (bez zniżki), jest sens uderzać do AJC?
Wystarczy zadzwonić i zapytać o wycenę, na pewno da radę też coś potargować.
dąbek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2016, o 16:51
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: dąbek »

Bartek02 pisze:A mieliście okazję serwisować w Lexusie na Puławskiej?
Chodzi o Warszawę jak mniemam? Ja miałem okazję i jestem zadowolony. Całkiem sprawnie im poszła naprawa klimy mimo sporego ruchu.
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: andrej7 »

Ja bylem na puławskiej z choinką na desce, wyłączonym trc vsc vgrs itd po 2 godzinach prób instalowania sterowników doszli do wniosku ze trzeba kolumnę kierowniczą wymienić... po późniejszej konsultacji telefonicznej jednak zasugerowali czujnik kąta skrętu, nowy oczywiście 12 tys:) wiec kupiłem na wszelki wypadek dwie używki.
Wymianę umówiłem w ajc jako że połowę taniej za usługę policzyli od aso. Po wymianie problem nie został usunięty. Czujnik okazał się ok.
Umówiłem się z ajc na diagnostykę na kolejny tydzień. Zostawiłem auto, po godzinę dostałem zdjęcie uszkodzonego elementu. Nast dnia odebrałem auto sprawne. Zapłaciłem 400 za uszkodzony ecu i 350 za wymianę diagnostykę i przelutowanie kostki w sumie 750. W aso zapłacilem 300 za diagnostykę, niepotrzebny czujnik za 400 i 300 za wymianew ajc (aso chcialo 600).
Moje doświadczenie oczywiście nie świadczy o tym ze aso jest bee i nie należny tam jeździć, to po prostu jeden przykład jak może się sytuacja ułożyć :)
W poszukiwaniu mocy...
Bartek02
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 14:08
Model Lexusa: Lexus RX
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Bartek02 »

Wielkie dzięki, czekam jeszcze na opinie innych.
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: grucha2666 »

Ja serwisuję auto w AJC ale zdarzało mi się moim poprzednim (IS 200) jeździć do ASO (na puławską oraz na Żerań). Jedyne co mogę Ci polecić to:
1. Nie jedź na diagnostykę do ASO bo tak jak Andrej7 napisał tylko Cię skasują (stawka godzinowa w ASO to około 300 zł...
2. Ja do ASO jeździłem tylko na wymianę filtrów i oleju + ewentualnie świece. Dlaczego? Bo chciałem mieć wpis do książki serwisowej z pieczątką z ASO + wpis do systemu Lexus Polska aby przy odsprzedaży auta mieć dodatkowy atut.
3. Chłopaki z AJC to rewelacja. Mogę z całą przyjemnością ich polecić. Tylko dzwonić sporo wcześniej bo są zawsze mocno obładowani robotą (o czym świadczy ich fachowością poniekąd).
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: rupert »

dgi pisze:Szukam sprawdzonego miejsca w Warszawie, gdzie ze spokojem można odstawić IS'a, a odbierając nie zostawić tam majątku. Macie jakieś typy, poza tym na ul. Osiedle?
Dzięki za sugestie.
Tylko pobieżnie przejrzałem niektóre odpowiedzi w temacie i nie trafiłem na info o Spinelli-Auto przy Kraszewskiego w Otwocku. Specjalizują się w japońskich markach i robią dobre wrażenie. Pewnie dla niejednego forumowicza z południowej i prawobrzeżnej części Warszawy, to może być bliżej niż niejedna lokalizacja w obrębie miasta.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Cześć. Pytanie niezwiązane z Lexusem ale...:)
Moja dziewczyna dostała auto: Sciona XB będącego amerykańska toyota Corolla/Verso.
Pytanie, gdzie w Warszawie mi go ogarną. Myślicie ze AJC da rade?
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

Nie wiem jak AJC ale Osiedle zdecydowanie ogarnie
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości