Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szwed
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 2 maja 2016, o 19:45
Model Lexusa: RX 450h F
Skąd:: Skåne
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: szwed »

Mam ten dylemat! :ireful3:
Potrzebuje zrobić serwis w RX400 i bije się z myślami czy oddać do ajc czy do gt4!
Rożne opinię czytam i sam nie wiem!
Pomocy! :pijak:
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 450
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Damian91 »

Ja już po raz kolejny mogę pochwalić AJC. Jakiś czas temu w Land Cruiserze jeżdżącym u ojca w firmie padł kompresor od pneumatyki zawieszenia. Mieli dużo roboty ale i doradzili i oddali furę po 4 dniach (gdzie nieraz termin to jakieś 2 tygodnie). Mi w Sportcrossie ze 2 tygodnie temu urwała się jakaś blaszka kotwiczna przy mechanizmie hamulca ręcznego - auto oddałem tego samego dnia, w którym się zgłosiłem i odebrałem następnego - naprawa i oczyszczenie wyszła dosłownie jakieś grosze.

Co masz do zrobienia w tym RXie?
Awatar użytkownika
szwed
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 2 maja 2016, o 19:45
Model Lexusa: RX 450h F
Skąd:: Skåne
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: szwed »

Ogólnie to nie za dużo. :)
Duży serwis poza wymiana świec! Bo mam przejechane 230tys a kupiłem jak miał 210 i zrobiłem częściowy serwis z wymiana świec, dodam ze było to w zeszłym roku jak go nabyłem!
I mam objaw taki ze przy dużych opadach deszczu zaczyna mrugać kontrolka od AFS, pewnie nieszczelność w czujniku i wystarczy uszczelnić. :) i nie działają spryskiwacze reflektorów.
Dodam, ze auto bez stłuczek i rożnych dziwnych przejść.

Wlasnie czytałem dużo dobrego o AJC i za duży serwis bez wymiany świec a z wymiana tarcz chcąmulcowych i klocków "tarcze i klocki" moje powiedzieli 1,250zl! To chyba nie ma tragedii jak za zakres usług!?
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Może ktoś przetestuje tego Overland'a? Robią Lexy nie od dziś a u mnie jeszcze nie czas na przeglądy/serwisy.
Awatar użytkownika
szwed
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 2 maja 2016, o 19:45
Model Lexusa: RX 450h F
Skąd:: Skåne
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: szwed »

Czyli co panowie?! AJC! I bedzie dobrze?! :hobby:
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

No nie...:) nie będzie. Carsik lub Overland prędzej.
Awatar użytkownika
szwed
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 2 maja 2016, o 19:45
Model Lexusa: RX 450h F
Skąd:: Skåne
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: szwed »

Ok!
Dzięki w takim razie będę dzwonił do Carsik "gt4"
Zobaczymy! :)
csn
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 23:37
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: csn »

Po kolejnej wizycie w gt4 u carsika stwierdzam, że będę serwisował swoją krowę wyłącznie tam. Szczególnie jeśli chodzi o instalację LPG, bo (znowu) musiał poprawiać po "jednym z najlepszych warsztatów LPG w Warszawie", auto odzyskało moc i duszę. Oprócz tego rzeczowe porady i bez zbędnego wymieniania wszystkiego po kolei, jak to się czasem zdarza. Wszystko na czas i w miłej atmosferze, a do tego tanio. W sumie nie wiem, po co go polecam, bo dołożę się do dalszego wydłużenia terminów :D
Sir.Nator
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2017, o 10:01
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Sir.Nator »

Witajcie,
Nie wiem czy pytanie bardziej tu czy w zakładce "kupujemy Lexusa", ale czy macie do polecenia jakiś warsztat w Warszawie gdzie można sprawdzić Lexa is250 przed zakupem? Chodzi mi głównie o podpięcie do komputera i sprawdzenie czy wszystkie parametry ok i obejrzenie pod spodem (zawieszenie, "czy jest prosty"). Dzwoniłem do ASO na Puławskiej i powiedzieli mi że takie sprawdzenie przed zakupem to 550 PLN. Wydaje mi się trochę drogo jak za podłączenie do kompa i wrzucenie na podnośnik.
Możecie doradzić?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Byłem w tym Overlandzie i mam bardzo fajne odczucia - możesz tam spróbować jak masz po drodze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość