Warszawa Lexus Serwis

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.

Re: Warszawa Lexus Serwis

Postprzez Nemo 77 » 2 wrz 2021, o 18:53

OK.Dzięki i za tyle
Nemo 77
Lex Driver

Model Lexusa: GS 300

Postprzez FALCO » 11 wrz 2021, o 01:34

Witaj, od kilku ładnych lat powierzam swojego LS400 rocznik 2000 (ostatni w tej budzie) w serwisie :
Warszawa ul.Osiedle 2D, 03-149 Warszawa. Mam do nich 100% pełnego zaufania, podkreślam 100%.
Nigdy się nie zawiodłem. Wręcz jestem pełen podziwu, jak olbrzymią wiedzą dysponuje pan Jurek i
jego żona, tak, tak, bo jak prowadzisz techniczną rozmowę z tą panią to wychodzisz z podziwu.
Zresztą za kilka dni odbieram od nich swoje auto po większych naprawach to jeszcze coś dorzucę.
Najlepsze jest to, że tak samo poważnie traktują mnie z moim starym LS-em jak i kogoś kto przyjechał LS 600h.
Szczerze polecam.
FALCO
Nowy lex user

Model Lexusa: LS400

Postprzez ArturR » 16 wrz 2021, o 17:52

rleon napisał(a):cześć,
też mam podobny kłopot, zawsze Pitro Carsik (GT4) mi Lexy ogarniał, a teraz jakoś nie mogę trafić nikogo rozsądnego.
Może macie rekomendacje gdzie w Warszawie, najlepiej Wola i okolice, bez stresu powierzyć auto do serwisowania i drobnych napraw eksploatacyjnych

tez serwisowalem w GT$ swojego RX400h - trochę warsztatów zwiedziłem i mogę zdecydowane polecić Overland - Zawodzie 11. Znają sie na rzeczy i nie ma naciągania - uratowali mnie przed sporymi wydatkami, które proponował inny warsztat specjalizujący się w samochodach japońskich
ArturR
Lex user

Model Lexusa: RX400h

Poprzednia strona

Powrót do Warsztaty