[Warszawa] Osiedle 2

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: dS »

myślę że powinni skoro ogarniają dużo nowsze fury to ze SCkiem nie powinni mieć problemu, ale najlepiej zadzwoń i się dopytaj może coś podpowiedzą
Ralf a cały czas masz te objawy? nawet jak auto jest zimne ?
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
wolski81
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2011, o 10:13
Model Lexusa: GS
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: wolski81 »

Ten serwis istnieje od początku lat 90. Od czasu gdy większość z was jeszcze nie wiedziała co to znaczy :LEXUS:
Są najlepsi w PL
Slawek
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2011, o 08:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: Sochaczew
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: Slawek »

Witam. Byłem u nich rok temu IS220d i nie byłem zachwycony. Samochodu zastępczego brak więc trzeba tam siedzieć jeśli się nie jest z Wawy i nie ma kto nas osebrać z tamtąd żeby gdzieś ruszyć na miasto lub zostaje taxi. Drogo to fakt. A co do ich podejścia do klienta to średnio miłe. Ja ich nie polecam i nie pojade więcej do nich. Pozdrawiam
carfun

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: carfun »

Slawek pisze:Witam. Byłem u nich rok temu IS220d i nie byłem zachwycony. Samochodu zastępczego brak więc trzeba tam siedzieć jeśli się nie jest z Wawy i nie ma kto nas osebrać z tamtąd żeby gdzieś ruszyć na miasto lub zostaje taxi. Drogo to fakt. A co do ich podejścia do klienta to średnio miłe. Ja ich nie polecam i nie pojade więcej do nich. Pozdrawiam
Dzwoniłem kiedyś do nich i Pani z drugiej strony strasznie najpierw nie miała czasu ze mną rozmawiać - to po co odbierają telefony a później strasznie nie miła była.
Z racji ze cwaniactwa nie znoszę również odradzam - no chyba, że się nie ma wyjścia.
Kolejną sprawą są ceny, które tu prezentujecie - części droższe od ASO to jakaś kpina.
Awatar użytkownika
hixx
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:14
Model Lexusa: is300:>
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: hixx »

Dokłądnie pani ktora tam odbiera telefony chyba sie pomyliła z powołaniem powinna isc do top model czy idola:> chamska laska!!!! natomiast specjalista z tego serwisu powiedział mi ze wymiana cewek to robota na cały dzien !!???:> ja zrobilem to w 20minut jakies jaja dodał ze tanio nie bedzie:> POLECAM ASO
JAPAN CARS
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: MączeK »

Serwis na Osiedlowej to jakas porazka warsztatowa, rowniez nie polecam, do tego mechanicy tam pracujacy sa z civicklubu.pl ;)
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: bedok »

Samochód zastępczy to miły bonus, ale zdarza się rzadko.

Natomiast braku podstawowej kultury obsługi klienta nie można niczym usprawiedliwić. Niestety tak to często jest w warsztatach do których są kolejki że klienta obsługuje się "z łaski".
Ceny idą w górę, jakość w dół i prędzej czy później firma schodzi na psy.

Od lat jeżdżę do sprawdzonego mechanika i cieszę się że nie jestem skazany na takich jak wyżej opisani.
Awatar użytkownika
elBogdano
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:18
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: elBogdano »

Odpuście sobie jeśli nie macie konieczności
1. drogo, chyba jak ASO
2. naprawa obojętnie czego z góry trwa min.dzień, najlepiej dwa
3. laska z obsługi klienta myśli, że wie wszystko o Lexach, ale jedyne co wie to jak wystawić Wam fakture

zmienicie tytuł tego posta, żeby się ludziom nie myliło
carfun

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: carfun »

elBogdano pisze: 2. naprawa obojętnie czego z góry trwa min.dzień, najlepiej dwa
Dokładnie mi też proponowali 2 dni na drobną właściwie pierdołę, ale wiem chyba dlaczego.
Podzlecają pewne prace i dlatego chcą mieć czas zorganizowanie.
Mimo to podejście średnio cwaniackie.
Notorious
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2011, o 13:11
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: Notorious »

Mają bardzo dobrą opinię i faktycznie są chyba najstarszym nieautoryzowanym serwisem w Wawie.
Znają się na rzeczy.
ALE....

Poniżej moja wycena (z częściami) sprzed miesiąca:
1. Wymiana rozrządu - 2200zł
2. Wymiana świec - 1100zł
3. Wymiana zaworu podciśnienia (VSV for ACiS) - 1400zł
4. "Zapocenie" spod skrzyni biegów - 300zł

+ podłączenie do komputera - 200zł

Za samą robociznę przy wymianie rozrządu - 800zł

Rozrząd sobie kupiłem za 1300zł Toyotowski. Świece za 450zł i wymieni je każdy mechanik. Zawór mi przyślą ze stanów. Kosztuje 70$.
Zapocenie też do mechanika.

Ja rozumiem, że oni się znają na rzeczy, ale jak kupiłem 10-cio letniego Leszka to chyba jasne, że raczej nie zostanę ich klientem :)

Too much.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości