[Warszawa] Osiedle 2

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Cinkos
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 22 lut 2013, o 00:18
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: Cinkos »

[quote="LinkPL"]Nigdy nie byłem na jakimś tam osiedlu ... ale co to znaczy ogolony ??


Także mówienie komuś, że jeśli lubi być robiony w jelenia na jakimś osiedlu ... jest trochę nie na miejscu, no bo z pewnością się nie opłaca, ale może jednak warto dla świętego spokoju ;)

Po za tym weźcie pod uwagę nawet ceny ASO, żeby ktoś mógł utrzymać budynki, amortyzować sprzęt, płacić za szkolenia pracowników, opłacać im składki za wynagrodzenie i coś jeszcze na tym zarobić ... to ta godzina musi kosztować. Chyba nie chcielibyście aby mechanik który zarabia 10 PLN na godzinę bez umowy, bez żadnego socjału itd ... grzebał przy samochodzie który kosztuje 150 tyś PLN ... Ja tam jestem zdania, żeby zarobił kasę, ale żeby zrobił robotę dobrze i jeśli w jakimś tam Osiedlu nie robi Dzidek mechaniki to pewnie warto ;)



No i jeden trzeźwo myślący :) ASO jest ok ale mi akurat się nie podoba sposób w jaki są tam robione auta czyli top secret. A samochód się nigdy nie opłaca bo to jest koszt a nie przychód:) samochód daje fun dla mnie np. jak wciskam na światłach i ja już jestem na kolejnych a ludzie dopiero startują :) Lexus z założenia to nie samochód ekonomiczny ale podsumowując temat - Osiedle jest drogie ale ludzie się znają i dla niektórych o to chodzi. Jedni są zadowoleni inni nie jak w życiu nigdy nie dogodzisz każdemu.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: Yarecki »

Cinkos pisze:
No i jeden trzeźwo myślący :) ASO jest ok ale mi akurat się nie podoba sposób w jaki są tam robione auta czyli top secret
Sorry ale w każdym ASO kręcę się po serwisie, jeśli mnie gonią bo niby dla mojego dobra to mówię że podpiszę kwit, że jestem na własną odpowiedzialność i ponoszę pełne konsekwencje i rozmowa się kończy a jak nie to zabieram zabawki i tam nie wracam - proste.
Żaden warsztat w tym osiedle nie da świętego spokoju, i 100% pewności dobrze wykonanej roboty, zatem jeśłi cena zbliża się do ceny ASO to zdecydowanie wybrałbym ASO reklamacje są zupełnie inaczej rozpatrywane.
Zawsze mo,zna uderzyć wyżej a na taim osiedlu kolo ma nas w poważaniu.
Oczywistym jest że auto to koszt/strata ale najlepiej by była jak najmniejsza i dlatego sporo dupereli wiem jak zrobić i jadąc do warsztatu robią pod palec i tyle.
Wole kasę wydaną bezsensownie w osiedlu wydać na wakacjach na których obecnie przebywam :pijak: skąd wszystkich pozdrawiam :LEXUS: :biggrin2: .
migas
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 15:02
Model Lexusa: LS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: migas »

Szukacie warsztatu w Warszawie? Możecie sprawdzić http://www.solidny-warsztat.pl/ . Uważam, że warsztat naprawdę dobry, oferujący solidne usługi motoryzacyjne.
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: dead_beat »

Może i ja coś dorzucę do Osiedla...
rozmawiałem tylko przez telefon... W IS200 regulację zaworów zaczynają od 3500zł w górę, stwierdziłem, że mnie nie stać i pojechałem do ASO, gdzie zrobili za 1200zł ( z wymianą paru innych rzeczy)...
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: Yarecki »

dead_beat pisze:Może i ja coś dorzucę do Osiedla...
rozmawiałem tylko przez telefon... W IS200 regulację zaworów zaczynają od 3500zł w górę, stwierdziłem, że mnie nie stać i pojechałem do ASO, gdzie zrobili za 1200zł ( z wymianą paru innych rzeczy)...

Całe Osiedle - zawsze szukają barana...
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: tmx89 »

czy ktos robił u nich adaptacje wersji USA na EU ? Ile to u nich kosztuje ?
Obrazek
Obrazek
thrix
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 23 sty 2019, o 01:06
Model Lexusa: IS NX
Skąd:: Global
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: thrix »

tmx89 pisze:czy ktos robił u nich adaptacje wersji USA na EU ? Ile to u nich kosztuje ?
Albo nikt nie robil, albo wielka tajemnica.

Podjechalem tam, kilka tel, smsy i nigdy szefu nie odpisal czy oddzwonil. A lodzie co tam siedza to zgrywusiary i kaza dzwonic po 17 (jak juz zamkna hehe) i nikt nie odbiera. Nigdy nie dowiedzialem sie jaki koszt.

Na dzien dobry zanim powiedzielem co mnie interesuje kazali mi splywac, bo zajeci sa hehe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości