[Warszawa] Osiedle 2

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: janasek »

Heh, ja zapłaciłem za wymianę rozrządu w V8 280 zł z wymianą płynu chłodzącego (z płynem też)... Faktycznie drogo - poza ASO chcieli nawet 500 zł.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
micek
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2011, o 00:33
Model Lexusa: GS 300
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: micek »

Witam, ja wymieniałem tam przepustnicę, łącznie ze sprawdzeniem błędów i czyszczeniem układu powietrznego 700 P
smartq
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2011, o 17:23
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: WU i GSL
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: smartq »

Dziś mój Leszek miał wymieniany olej (ok. 470zl) i żaróweczkę xenon (300zł)...w serwisie za ową żaróweczkę liczą sobie 1135zł brutto!!! A więc wyjechałam bardzo zadowolona od Pana Jurka :-) Z czystym sumieniem polecam! :LEXUS:
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: klexus »

smartq pisze:Dziś mój Leszek miał wymieniany olej (ok. 470zl) i żaróweczkę xenon (300zł)...w serwisie za ową żaróweczkę liczą sobie 1135zł brutto!!! A więc wyjechałam bardzo zadowolona od Pana Jurka :-) Z czystym sumieniem polecam! :LEXUS:
Zarówka 1135 zł a zasiłek dla bezrobotnego 750 zł, heheh Kocham ten kraj.
carfun

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: carfun »

smartq pisze:Dziś mój Leszek miał wymieniany olej (ok. 470zl) i żaróweczkę xenon (300zł)...w serwisie za ową żaróweczkę liczą sobie 1135zł brutto!!! A więc wyjechałam bardzo zadowolona od Pana Jurka :-) Z czystym sumieniem polecam! :LEXUS:
Żaróweczki xenonowe powinno wymieniać się obie - w celu zachowania tego samego koloru, gdyż nieco wypalona będzie inna od nowej, to tak dla ścisłości jedynie :blush:
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: hydrant23 »

co do wymiany parami to bzdura straszna, wymienialem tylko jeden zarnik ,od momentu wymiany zadnej ,ale to zadnej roznicy w kolorze swiecenia nie ma i nie bylo , a drugi jak dotad sie nie konczy...juz tak od 2 lat i w takim razie po co mialbym wydac 2x wiecej kasy na raz
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: klexus »

hydrant23 pisze:co do wymiany parami to bzdura straszna, wymienialem tylko jeden zarnik ,od momentu wymiany zadnej ,ale to zadnej roznicy w kolorze swiecenia nie ma i nie bylo , a drugi jak dotad sie nie konczy...juz tak od 2 lat i w takim razie po co mialbym wydac 2x wiecej kasy na raz

tu sie nie zgodze jak masz palniki z 5 lat i jeden padnie bedzie róznica miedzy nowym a starym.
smartq
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2011, o 17:23
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: WU i GSL
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: smartq »

klexus pisze: tu sie nie zgodze jak masz palniki z 5 lat i jeden padnie bedzie róznica miedzy nowym a starym.
Mój drogi nie widać żadnej różnicy między tą co wymieniłam dzisiaj, a tą, która jest już 4 rok...i świeci nadal, więc po co przepłacać ??? Hymm Produkujesz żarówki, że masz w tym interes... :dirol: (żart). pozdr.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2011, o 12:07 przez smartq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: klexus »

smartq pisze:
klexus pisze:
hydrant23 pisze: tu sie nie zgodze jak masz palniki z 5 lat i jeden padnie bedzie róznica miedzy nowym a starym.
Mój drogi nie widać żadnej różnicy między tą co wymieniłam dzisiaj, a tą, która jest już 4 rok...i świeci nadal, więc po co przepłacać ??? Hymm Produkujesz żarówki, że masz w tym interes... :dirol: (żart). pozdr.

Bez komentarza.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: Ralfx »

A jak dla mnie osiedle nadal jest za drogie :( ja wymieniam olej z filtrem za 180zł :biggrin2:

Jednakże nie wiem czy się do nich nie pofatygować bo ostatnio mam pewne problemy związene moim zdnaiem ze sterowaniem przepustnicy. Ktoś się orientuje jak oni sobie radzą z elektryką ?
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości