Specjalista od automatycznej skrzyni Trojmiasto. Ktoś zna ?

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
macienty90
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 13:45
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Specjalista od automatycznej skrzyni Trojmiasto. Ktoś zna ?

Post autor: macienty90 »

Witam. Na wstępie przepraszam ze jako nowy użytkownik jeszcze się nie przedstawiłem w odpowiednim dziale. Pisze z telefonu i byłoby ciężko. Panowie mam problem ze skrzynia biegów. Od niedawna jestem właścicielem lexusa is 250 2007r. Myślałem ze od czasu do czasu zamykająca skrzynia to taka norma w tym aucie ale zaczął mi wyskakiwać check vsc o trakcja. Kumpel przeskanował mi auto i okazuje się ze winowajca jest błąd P2757 i P2714. Przetrzepalem cały internet i znalazłem ze winowajca może być elektrozawor lub upgrade skrzyni. Znacie jakiegoś magika DOBREGO co bawi się w automaty w trojmiesxie lub okolicy ? Z góry dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
MotoManiaq
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 5 cze 2018, o 10:56
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Brodnica
Kontakt:

Re: Specjalista od automatycznej skrzyni Trojmiasto. Ktoś zn

Post autor: MotoManiaq »

Obrazek
m4rtin
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 13:21
Model Lexusa: LS 430 President 2002
Skąd:: Gdańsk/Augustów
Kontakt:

Re: Specjalista od automatycznej skrzyni Trojmiasto. Ktoś zn

Post autor: m4rtin »

Jeśli chodzi o zakład w Cieplewie to mogę jedynie oprzeć swoją opinię o historię znajomego, który zachęcony pozytywnymi opiniami serwisował, a potem naprawial tam skrzynie w mondeo mkIV. Historia długa, koniec końców auto wylądowało w zakładzie na marynarki polskiej (Sosnowski), gdzie ostatecznie skrzynia została naprawiona. Z rozmów wynikało, że już niejedną skrzynię poprawiali po "naprawach" przeprowadzonych w Cieplewie
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Specjalista od automatycznej skrzyni Trojmiasto. Ktoś zn

Post autor: Miłosz »

Też długo szukałem jakiegoś sensownego warsztatu i chyba coś jest. Najpierw przetestowałem na służbowych autach a dopiero potem oddałem swoje prywatne auto - exclusive cars, była siedziba citroena postek. W temacie skrzyń to mogę jedynie powiedzieć że mi robili simering w manualu + całe sprzęgło i dwumas. Narazie wszystko ok. Ogólnie jest dramat, strach dać koła napompować, a o warsztatach typu hukałowicz skrzynie to już takie opinie chodzą że nie dałbym im chleba posmarować nożem...
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość