Szukam magika który naprawi mojego IS-a

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
PRZEMEKGSXR
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2017, o 17:17
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: PRZEMEKGSXR »

Witam. Chciałem sprzedać swojego IS-a ale w takim stanie jak jest obecnie jest to trudne. Dlatego muszę to naprawić. Kto się podejmie naprawy i za jaką kasę? Link do ogłoszenia ze zdjęciami https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 0916151657
Awatar użytkownika
thepowerofbeams
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 4 gru 2016, o 22:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: thepowerofbeams »

Caly pas tylny z koszem na kolo musi wjechac...nie wiem czy Ci sie to oplaca...lepiej taniej oddac. Jak blotniki zagiete nikt go nie kupi kto sie zna, bedzie widac ze dupa byla w harmonie.
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3->GS450H mk3
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: gmiter »

Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: LinkPL »

Auto Młynarski - Warszawa, ale tanio nie będzie. U mnie za dokładnie taką samą robotę w rozliczeniu bezgotówkowym naprawa samochodu kosztowała 35k pln ... ale auto zrobione jest bardzo dobrze ...

Za 4-5k pln ... to możesz zapomnieć o dobrze wykonanym działaniu. Ja się na tym nie znam, ale uważam, że naprawa takiego samochodu jest nieopłacalna, albo wyjdzie ulep ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: carinus »

Skórka za wyprawkę,może nawet będziesz do tyłu.Zrobisz dobrze to zapłacisz i zawsze będzie powypadkowy,tej kasy raczej nie odzyskasz.
Awatar użytkownika
darek007
Lex user
Posty: 160
Rejestracja: 1 sie 2015, o 23:35
Model Lexusa: IS200
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: darek007 »

gmiter pisze:Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.
Dla potomnych niech VIN wstawi, jakby trafił na sell ...
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: agiless »

gmiter pisze:Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.
Podłóżnice są wygięte, lekko nie będzie. Nowa podłoga tego nie zakryje. Powiadasz 4-5k?.......jak się w 10k zmieści, to będzie miał niesamowity fart, ale wątpię.
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: Fifkers »

A nie można tego jakoś wyciągnąć, poprostować podłogę i tyle? Elementy zewnętrzne wymienić, a podłogę zabezpieczyć. To jest samochód za 10tys zł, jest sens robić z tego igłę za grube pieniądze? Miałem kiedyś samochód po strzale w tył i właśnie podłoga bagażnika była prostowana, potem zabezpieczona jakąś gumową substancją i pomalowana. Na to i tak idzie koło zapasowe, wykładziny itp i tego nie widać. O ile samochód jest ogólnie prosty to tak bym zrobił i jeździł. Cięcie całego tyłu i spawanie nie wydaje mi się specjalnie lepszą opcją nawet jak będzie to lepiej wyglądało po wybebeszeniu bagażnika.
IS250 2009 ->GS450H 2013
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: carinus »

Skoro tak łatwo można zrobić,to proponuję odkupić od kolegi,zrobić tanio i spróbować to sprzedać.Kupisz taki samochód gdzie na każdym kroku widać dziwne maskowania?
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Post autor: dadan »

gmiter pisze:Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.
Będzie praktycznie jak fabrycznie? Raz zgięta kartka papieru nigdy nie wróci do oryginału. Kolega sprowadził auto na handel, chciał zarobić na lepiuchu, a teraz się dziwi że nikt nie chce tego lepić. Auto ma 18 lat...Z klasykiem nic wspólnego nie ma, na zachodzie takie auta do kasacji idą, tylko u nas ciekawe pomysły ludzie mają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości