Warsztat Kielce,Świętokrzyskie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Mati7594
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2017, o 21:14
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Warsztat Kielce,Świętokrzyskie

Post autor: Mati7594 »

Witam, Panowie z braku jakiego kolwiek wolnego czasu na grzebane w lexie poszukuje dobrego warsztatu w Kielcach lub okolicach w którym podejmą się wymiany rozrządu w IS 200, w serwisie w którym wcześniej robiłem swojego Leona jak usłyszeli, że Lexus to chyba im już dolary w oczach zaświeciły i powiedzieli tak : "To są skomplikowane silniki i dużo roboty bo trzeba chłodnice wyjąć i to kosztuje" odpowiadam: "Tak tragiczne z tym nie jest. To ile Panowie i kiedy mogę podjechać ??" a oni : " No z 1000zl za robotę" no i podziękowałem...
Wiem że nie zrobi mi to ktoś za 200 zł ale też bez przesady.

Liczę na odpowiedzi kolegów z Kielc którzy mają już sprawdzone warsztaty, nie chcę trafić na jakiegoś 'Janusza' :biggrin2: Lex pracuje wyśmienicie mimo sowich lat i przebiegu, więc chciałbym aby tak pozostało po tej operacji.
Zazwyczaj robię wszystko sam w domowym zaciszu ale jadę na urlop w lipcu, więc auto musi być dopieszczone, jednak czasowo sam nie ograne.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości