SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Witam serdecznie w końcu doczekałem się własnej działalności i otworzyłem własny warsztat. Zajmuje się mechaniką i elektryką. Sam jeżdżę Lexusem rx300. Moje wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie aut japońskich a zwłaszcza Toyoty i lexusa pozwala mi na zaproszenie każdego forumowicza. Nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba trochę im poświecić czasu.
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Witam specjalnie dla użytkowników Forum Lexus Odczyt kodów błędów i wstępna diagnoza za darmo. Od pierwszego kwietnia serwis klimatyzacji za 30 zł plus 10 zł za dodatkowe 100g czynnika. Serdecznie zapraszam na zapisy. 605632189 lub 510296269
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: tomekb »

szkoda że mam tak daleko to bym przyjechał na klime i pogadał
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

No szkoda. Może w tym roku uda mi się przyjechać na zlot to zapakuje maszynę i zrobimy promocje na zlocie:)
Darokimaro
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2017, o 15:11
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Kortrijk
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: Darokimaro »

Ktos odwiedził już naszego forumowicza :) ? Jakies opinie ?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lynx
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 7 maja 2017, o 09:44
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: lynx »

Odstawiłem do SL-MOTORS Lexusa RX300 w poniedziałek wieczorem z powodu palących się kontrolek check engine i VSC, poprosiłem również o sprawdzenie stanu ogólnego samochodu (niedawno kupiony).

Następnego dnia otrzymałem telefon z informacją o zakresie potrzebnej naprawy (wymiana dwóch sond lambda przed katalizatorem) wraz z ich ceną (ze wskazaniem producenta) i kosztem robocizny. Po podjęciu decyzji o naprawie i akceptacji kosztów, sondy zostały zamówione i następnego dnia były już w warsztacie. Informację o możliwości odbioru sprawnego samochodu otrzymałem w środę około 11:00.
Przejrzenie stanu technicznego samochodu, analiza usterki, sprowadzenie części i sama wymiana zajęła niecałe półtora dnia roboczego.
W trakcie odbioru samochodu, otrzymałem zestawienie wykonanych czynności, wymienionych części wraz ze specyfikacją kosztów (zgodnych z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi). Dostałem również listę rzeczy (na szczęście krótką), jakimi należałoby się zająć w najbliższym czasie (zużycie eksploatacyjne a nie usterki).
Potwierdzam również ogłaszaną na forum promocję - analiza błędów jest dla forumowiczów gratis.
Właściciel dysponuję doświadczeniem, które pozwala ze spokojnym sercem powierzyć mu Lexusa.

Podsumowując: sprawnie, uczciwie, szybko i fachowo.
mrrm
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2018, o 13:24
Model Lexusa: RX300 II
Skąd:: Trojmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: mrrm »

W grudniu po zakupie Lexusa RX 300 byłem w SL-MOTORS zrobić duży serwis i wyjechałem bardzo zadowolony. Panowie mają duże doświadczenie w tym co robią, są terminowi, maja przyzwoite ceny i dobre podejście do klienta. Analizę błędów również mi zrobili za darmo.

W styczniu zakładałem u nich moduł bluetooth/mp3 i również wszystko zostało zrobione fachowo i bardzo szybko.

Zdecydowanie polecam.
dylu
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 12 paź 2016, o 21:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: dylu »

Ja również bardzo polecam SL-Motors.
Co prawda pojechałem tylko z prośbą wymiany filtra paliwa plus sprawdzeniem klimatyzacji,natomiast samo podejście,kontakt,czas usługi i co najważniejsze jakość plus koszta zdecydowanie stawiają usługę na najwyższym poziomie.
Każde kolejne usterki będę usuwał w SL-Motors.
Samochód:Lexus LS430 President.
Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia!!
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Dziękuję za zaufanie i dobrą opinie. Zapraszam serdecznie każdego kto ma problem ze swoim lexusem i już żadne magie nie pomagają ;)
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Witam od 1.10.2018 jesteśmy na nowym adresie. Rumia ul. Piaskowa 2 Serdecznie zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości