SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: legato97 »

Chyba bede musial podjechac:)
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Zapraszam. Mam nadzieję że na pogaduchy??
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: legato97 »

Tez:)
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Daj znać trochę szybciej żebym był :)
koksik
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:44
Model Lexusa: IS 220d, IS-F
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: koksik »

Witam,

Mam pytanie czy IS-F tez jest obsługiwany? Bylem troche pokatowac auto i jak wrocilem do domu to rano była plama oleju na 99% ze skrzyni (choc nie smiedział) ale na to wychodzi. Ogolnie wszystko jest suche juz obejrzałem wszystko i nie ma miejsca skąd by mogło cos ciec. Przypuszczam ze to przewód odpowietrzenia, skrzyni jesli cos takiego jest ale przypuszczam ze to to. Wnioskuje ze olej sie zagrzał i za duze ciśnienie bylo w skrzyni i wywaliło tym przewodem. Wrzucam zdjecie pogładowe. I mam pytanie czy ewentualna wymiana tego przewodu jest mozliwa?

Pozdrawiam
Załączniki
2.jpg
2.jpg (135.99 KiB) Przejrzano 4106 razy
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: LEPSI RX »

Jeżeli poziom oleju w skrzyni był odpowiedni nie powinno dojść do jego przelewu przez odpowietrzenie. Jak najbardziej jest możliwość wymiany wskazanej części. Tylko pytanie czy potrzebna jest taka wymiana?
wodnik57
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2014, o 08:02
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Post autor: wodnik57 »

Obiecalem kolegom z SL-motors, ze dopisze im opinie po serwisie mojego LS-a wiec z wielomiesiecznym opoznieniem, ale to robie. Lista rzeczy do zrobienia byla dosc dluga, od sprawdzenia/regulacji zaworow, wycieki z dolu silnika/skrzyni biegow, gasnacy przedni reflektor, oleje , hamulce , jakies stuki z zaleceniem , ze jesli jeszcze cos wyjdzie podczas ogledzin to tez dac znac i robic. I jak zwykle cos tam jeszcze doszlo. Samochod spedzil kilka dni w Redzie, ale wszystko zostalo ogarniete. Poniewaz mialem ponad 250 km do Redy wynajeli mi samochod zastepczy. Podejscie do klienta rzeczowe, serwis wykonany bardzo dobrze. Zamierzam dreczyc ich tak raz w roku. Polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości