Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
polaff
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2014, o 12:32
Model Lexusa: GS450h MK4 Prestige RC200t
Skąd:: Kuj-pom
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: polaff »

Witajcie.

Ja mam pytanie może trochę z innej beczki.
Proszę o polecenie dobrego godnego zaufania i rzetelnego ASO LEXUS.

Jestem z Włocławka i bez różnicy mi czy pojadę do Warszawki czy do 3city, ale zależy mi by w końcu ktoś zajął się moimi autami tak bym nie musiał po każdej wizycie składać reklamacji na niedoróbki serwisowe...
Obecny serwis niedługo trzeci raz będzie mi zabierał GS'a po bardzo delikatnej naprawie blacharskiej i szczerze mówiąc już mi się to znudziło...
GS 450H prestige Mark 4
RC 200t
Awatar użytkownika
polaff
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2014, o 12:32
Model Lexusa: GS450h MK4 Prestige RC200t
Skąd:: Kuj-pom
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: polaff »

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi podpowiedzieć?
GS 450H prestige Mark 4
RC 200t
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: grucha2666 »

Z mojej strony mogę całym sercem polecić Lexus Żerań, a tak naprawdę Toyota Żerań - tam są wykonywane naprawy blacharsko-lakiernicze.

Jak masz ochotę odezwij się na PW dam namiary na osobę, z którą warto się umówić na naprawy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Dawid0ss »

Z tego co wyczytalem mamy AJC, Osiedle i Overland. Coś jeszcze wg Was? Osiedle i Overland mega daleko, AJC terminy z kosmosu he
Pzdr
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Rafał »

W AJC było ok 5 lat temu, teraz radzę omijać. Chyba, że chcesz pozbyć się samochodu w ekspresowym tempie - od tego są specjalistami.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Dawid0ss »

Drodzy,

A Japan-Center na Przyce (Warszawa) ? Ktoś coś wie ?

Na portalu dobrymechanik mają bardzo dobre opinie.

Pzdr
RayOrb
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 02:38
Model Lexusa: CT
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: RayOrb »

Ja przez długi czas korzystałem z "normalnego" warsztatu, nie specjalizującego się w Lexusach, ale jak potrzebowałem parę części i zobaczyłem, że gościu próbuje na mnie zedrzeć za ich zamówienie, to podziękowałem. Zresztą widać było, że improwizuje przy moim NX, więc nie miałem zamiaru dawać mu dalej zarobić. Teraz jeżdżę do AS na Puławskiej https://lexuswarszawa-pulawska.pl/service, przynajmniej mam pewność, że tam są ludzie, którzy znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Dawid0ss »

RayOrb pisze:Ja przez długi czas korzystałem z "normalnego" warsztatu, nie specjalizującego się w Lexusach, ale jak potrzebowałem parę części i zobaczyłem, że gościu próbuje na mnie zedrzeć za ich zamówienie, to podziękowałem. Zresztą widać było, że improwizuje przy moim NX, więc nie miałem zamiaru dawać mu dalej zarobić. Teraz jeżdżę do AS na Puławskiej https://lexuswarszawa-pulawska.pl/service, przynajmniej mam pewność, że tam są ludzie, którzy znają się na rzeczy.
Tylko, że ja mam 16-letniego strucla, więc nie ma sensu "podwajać" jego wartości serwisem w ASO :laugh1:
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: ledziu »

Dawid0ss pisze:
RayOrb pisze:Ja przez długi czas korzystałem z "normalnego" warsztatu, nie specjalizującego się w Lexusach, ale jak potrzebowałem parę części i zobaczyłem, że gościu próbuje na mnie zedrzeć za ich zamówienie, to podziękowałem. Zresztą widać było, że improwizuje przy moim NX, więc nie miałem zamiaru dawać mu dalej zarobić. Teraz jeżdżę do AS na Puławskiej https://lexuswarszawa-pulawska.pl/service, przynajmniej mam pewność, że tam są ludzie, którzy znają się na rzeczy.
Tylko, że ja mam 16-letniego strucla, więc nie ma sensu "podwajać" jego wartości serwisem w ASO :laugh1:
A co chcesz przy nim zrobić czego nie zrobi zwykły warsztat?
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Dawid0ss »

ledziu pisze:
Dawid0ss pisze:
RayOrb pisze:Ja przez długi czas korzystałem z "normalnego" warsztatu, nie specjalizującego się w Lexusach, ale jak potrzebowałem parę części i zobaczyłem, że gościu próbuje na mnie zedrzeć za ich zamówienie, to podziękowałem. Zresztą widać było, że improwizuje przy moim NX, więc nie miałem zamiaru dawać mu dalej zarobić. Teraz jeżdżę do AS na Puławskiej https://lexuswarszawa-pulawska.pl/service, przynajmniej mam pewność, że tam są ludzie, którzy znają się na rzeczy.
Tylko, że ja mam 16-letniego strucla, więc nie ma sensu "podwajać" jego wartości serwisem w ASO :laugh1:
A co chcesz przy nim zrobić czego nie zrobi zwykły warsztat?
Normalne czynności mechaniczne przy aucie. Nic nadzwyczajnego. Szukam miejsca, gdzie nie będą mnie robili na wałka, mówiąc jedno, montując drugie itp. Siedem lat serwisowałem auto u Carsika. Wyjechał za granicę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości