Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiasto.

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: Yarecki »

lynx pisze:Jest takie forum lpg-forum.pl, tam jest miejsce na opisywanie szczegółów instalacji, takich jak rodzaj użytych przewodów/węży gumowych itp.
Ja pisze z perspektywy użytkownika końcowego, który przejechał dopiero kilka tysięcy kilometrów na tej instalacji.
Na chwilę obecną nie widzę potrzeby zmiany specyfikacji, co nie oznacza, że jeśli podczas przeglądu okaże się, że valteki są rozkalibrowane (bardzo prawdopodobne), to nie zmienię ich na hany,keichiny czy inne barracudy o opinii zdecydowanie lepszej niż to co mam obecnie (to oczywiste dla każdego, kto choć pobieżnie zapoznał się z forum o którym wspomniałem).

Trudno jest mi komentować wpis Yareckiego, który samochodu nie widział, nie prowadził, instalacji nie obejrzał, a daje sobie ręce obcinać za niska jakość wykonanej usługi. Gwarantuje mi również, że samochód nie jeździ na benzynie tak samo jak gazie, tym samym uważając mnie za oszołoma, który nie potrafi rozpoznać, że silnik pracuje inaczej/gorzej/z mniejszą mocą na paliwie alternatywnym.

Jak będę miał jakieś kłopoty z samochodem to poproszę Yareckiego o diagnozę online, może się zgodzi pomóc, bo jak widać wie o moim samochodzie wszystko i na odległość na pewno będzie w stanie określić co powinienem wymienić/naprawić, a po tej czynności jeszcze sprawdzi jakość wykonanej usługi, a wszystkiego tego będzie w stanie dokonać bez wstawania od komputera...

Ja powiem tylko tyle, Ty czytasz forum i myślisz że wszystko wiesz, ja trochę różnych aut zagazowałem i nie wiem wszystkiego.
Natomiast skoro daje sobie ręce obciąć za to co masz zrobione oznacza iż moje skromne doświadczenie w temacie LPG pozwala mi na takie ryzyko.
Awatar użytkownika
foka1
Lex user
Posty: 197
Rejestracja: 15 sty 2011, o 20:27
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Karwia
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: foka1 »

tro`che to mało `````````````````ma`rol gaz zagazo`wal ty`siace montuje komputer lpg w kabinie
GS 300 MKII 2001
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: Yarecki »

foka1 pisze:tro`che to mało `````````````````ma`rol gaz zagazo`wal ty`siace montuje komputer lpg w kabinie
Widzę kolejne Towarzystwo Wzajemnej adoracji - nic się nie zmieniło.
Hehehe a co to za argument :biggrin2: Ponowie dajcie spokój, jeśli kolega Was poprosił o reklamę to trochę mu nie wyszło.
A jeśli sami to robicie to tym bardziej Wasze posty wskazują tylko tyle by omijać to miejsce szerokim łukiem.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: owczar »

A po jaką cholerę montować komputer lpg w kabinie? Odpowiednio zamontowany pod maską może tam działać do końca życia auta, a jak ma się zepsuć to i w domu pod poduszka się popsuje. Szukanie dziury w grodzi o średnicy 5cm lub nie daj Boże dorabianie jej czy przerywanie izolacji jest chorą opcja. U siebie ciężko miałem znaleźć miejsce żeby przeciągnąć kable do centralki.
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: dadan »

Najlepiej jakby koledzy wrzucili zdjęcia jak wygląda instalacja pod maską.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: Miłosz »

Masa zdjęć z prac jest , częstujcie się

https://www.facebook.com/vanosgdansk/?h ... KYb22a8Q10
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: owczar »

Vanos-a widziałem. Mowa o tym drugim warsztacie :)
m4rtin
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 13:21
Model Lexusa: LS 430 President 2002
Skąd:: Gdańsk/Augustów
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: m4rtin »

Pytając o warsztat nie przewidywałem, że może rozgorzeć taka dyskusja :szok: Ze swojej strony powiem tyle, że wnioski wyciągnąłem i na początku grudnia lex jedzie do Vanosa na montaż
Awatar użytkownika
foka1
Lex user
Posty: 197
Rejestracja: 15 sty 2011, o 20:27
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Karwia
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: foka1 »

nikt nikogo nie prosil o reklamę PODJEDZ NA PLAC I ZOBACZ JAKIE SA TAM KOLEJKI
GS 300 MKII 2001
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Szukam sprawdzonego warsztatu do montażu LPG - Trójmiast

Post autor: owczar »

Panowie, jeśli to nie problem, to wrzućcie jakieś zdjęcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości