[RX300] Tłumik

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kimboax
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2010, o 17:28
Model Lexusa: RX300
Kontakt:

[RX300] Tłumik

Post autor: kimboax »

Witam !
W moim Lexusie RX300 mam oryginalny tłumik który zbyt ciekawie nie wygląda i nie brzmi co byście polecili aby ładnie wyglądało, ładnie grało ale bez przesady głowa ma nie boleć :)
I czy gdzieś we Wrocławiu i okolicach ktoś się w to bawi i na jaki wydatek mniej więcej trzeba liczyć ?
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [RX300] Tłumik

Post autor: Ralfx »

Jeśli chcesz sam tłumik to raczej każdy tłumikarz Ci coś takiego ogarnie w 15 min weźmie od Ciebie adekwatnie do czasu roboty. Możesz sobie wrzucić coś uniwersalnego np. MagnaFlow Perfomance. Znalazłem jeszcze w amerykańskim sklepie niby dedykowane wydziory ale ceny 600$+
Ja bym jednak był ostrożnym z wydechami, nei wszystko ładnie mruczy, niektóre drą ryja a to do prawie seryjnego RX300 nie bedzie dobrze pasować ;)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [RX300] Tłumik

Post autor: maxkow »

Przegladajac neta znalazlem bardzo fajne tłumik , cena dobra w porównaniu do nowych i powinno byc dosyc cicho , ale przy wyzszych obrotach bedzie słychac miły pomruk , bardzo fajnie moga brzmiec w V8 :ok: Dodatkowo sa one sygnaturowane stowarzyszeniem JASMA , ktore w JP dba o to zeby nie przekraczac dopuszczalnych norm hałasu i potwierdza ze produkt jest najwyzszej jakosci .

http://allegro.pl/tuning-tlumiki-apexi- ... 68623.html

Gdybym miał jeszcze Sc pewnie juz by były u mnie :laugh1:

ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości