Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Post autor: michalllw »

slim97 pisze:lepiej kupić gwint niż sprężyny? Szczególnie że nie wiem w jakim stanie są amortyzatory? Niby nic nie bije...
Zapłacisz za sprężyny+wymiane, amorki jeśli mają już kilka lat niedługo się popsują i zapłacisz za amorki + wymiane a tak kupisz lekko śmigany gwint od rikiego za jedny zapachem i wyregulujesz sobie zawiast tak jak chcesz... :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Post autor: Yarecki »

slim97 pisze:lepiej kupić gwint niż sprężyny? Szczególnie że nie wiem w jakim stanie są amortyzatory? Niby nic nie bije...
Riki sprzedaje za połowę ceny zawias właściwie nie używany w idealnym stanie z wysokiej półki więc nie bawiłbym się w półśrodki a zakupił profesjonalne zabawki skoro jest taka okazja, która może się szybko nie zdarzyć.
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Post autor: c-7 »

slim97 pisze:możliwa jest wymiana sprężyn samemu, czy dużo zachodu? Jaki jest koszt wymiany u mechanika?

Przymierzam się do zmiany kół na 225/40/R18, po obniżeniu 30mm nie będzie się opona chować za błotnik? Ktoś ma taką konfigurację?
Nie będzie ja mam tak, wygląda mniej więcej jakby stał cetymetr niżej niz is250.
pelcux
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 6 cze 2018, o 20:42
Model Lexusa: is250awd
Skąd:: Rzeszów

Re: Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Post autor: pelcux »

Witam,

Panowie, wszystkie zestawy sprezyn do lexusa (głownie, w różnych źródłach) eibach pro kit podają sprężyny do 2wd. Orientujecie się, czy będą pasowały do AWD? Teoretycznie przednie amortyzatory mają różne mocowania do zwrotnicy, ale góra wizualnie bardzo podobna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości