[ES330] Problem z tylnym zawieszeniem memel

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [ES330] Problem z tylnym zawieszeniem memel

Post autor: maxkow »

-->tomekb
hmm...ciekawe rozwiązanie... wlasnie dzisiaj odbierałem brata auto z ustawienia zbieżności i koleś cos wspominał zmianie pochylenia kół... musze do niego podjechać i zagadać o tym dzieki

-->lex
...jezeli ten powyzszy sposob nie da rady to pozostaje mi ingerencja w nadkola od wewnątrz.
Co do zdjęć to postaram się coś zrobić świeżego i wstawić...
z tego co się orientowałem to u mnie brakuje do FULLopcji tego modelu... nawigacji (sprzętu Mark Levinson Premium Surround) i regulowanego zawieszenia połączonego z trybem normal i sport...no i oryginalnej gałki zmiany biegów od tego modelu bo niestety sprzedawca z USA wcisnal mi od starszego rocznika

-->legato97
myślałem o węższych oponach ale to łączy się z tym ze np. 215tka przy 8calach bedzię naciągnięta i felga będzie bardziej narażona na uszkodzenia...bo juz przy obecnych 225 miałem taki przypadek ale na szczęście udało się spolerować

memel
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [ES330] Problem z tylnym zawieszeniem memel

Post autor: maxkow »

Memel podstawowe pytanie jak mocno ci obcieraja opony o nadkola ?? Podnies auto na lewarku i zobacz na rancie nadkola gdzie ci obciera , powinien lakier byc wytarty od opony. Jesli jest to nieduze wytarcie zeszlifuj szlifierka katowa , jesli to nie pomoze to zaklep wew rant nadkoli , jesli nie chcesz tego robic sam zrobia ci to w najblizszym zakladzie blacharskim.Zawsze po takich ingerencjach nalezy pamietac zeby zabezpieczyc ranty substancjami antykorozyjnymi w przeciwnym wypadku po zimie moze pojawic sie rudy . Jesli nadal bedzie obcierac ustaw katy tylnych koł w negatyw , ale wiedz ze przy ustawieniu duzego negatywa bedzie zdzierac opony od wew.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości