Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: dS »

Alegr0n pisze:Wlasnie kazdy warsztat podejmie sie przerobki wydechu ale prawie zaden kompa.
A ten "efekt uboczny" niszczy fsktycznie silnik?
Bo słowo klucz to "zajmujący się modyfikacjami". Warsztat który na co dzień zajmuje się wymianą oleju klub klocków raczej ma niewielkie pojęcie na temat modyfikacji aut pod motorsport.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Alegr0n
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2018, o 16:26
Model Lexusa: IS200t f sport
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Alegr0n »

dS pisze:
Alegr0n pisze:Wlasnie kazdy warsztat podejmie sie przerobki wydechu ale prawie zaden kompa.
A ten "efekt uboczny" niszczy fsktycznie silnik?
Bo słowo klucz to "zajmujący się modyfikacjami". Warsztat który na co dzień zajmuje się wymianą oleju klub klocków raczej ma niewielkie pojęcie na temat modyfikacji aut pod motorsport.
Uwierz, pytalem wiele firm ale z tych wszysrkich wlasciwie to tylko jedna - kingsoft zgodzil sie na moda. Bo reszta firm nie zna sje na lexusach, nie ma sprzetu i nie chce sie podejmowac tego.
Powiedzieli mi tylko, ze szkodzi to silnikowi i moze nawet rozrywac KAZDE wydechy np po 6 miesiacach. A koszt naprawy silnika to od paru tysiecy do kilkunastu.
Troche mnie przestraszyli, ale nie wiem czy do konca w to wierzyc, nje slyszalem jeszcze nigdy przypadku ze komus sie zepsul silnik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość