fajny bajer. Polecam

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
KonradLex
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2014, o 14:36
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Włocławek
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: KonradLex »

Thorgal1 pisze:w MKII gs też to miałem ... teraz w gsIII mam w bagażniku wszędzie wykładzinę i nie wiem jak dobrze i ładnie zamontować pasek ledów
Ja wziąłbym wodoszczelny pasek led i nakleił go na aluminiowy płaskownik który na końcach byłby przecięty delikatnie w pol tak z 1cm i to wygiete w przeciwna strone co naklejony pasek led, wtedy mozna by te "bolce" wbic w tapicerke i zagac z drugiej strony. bez wiercenia i klejenia. Ale zalezy kto co oczekuje.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: jordi007 »

Bardzo fajnie to wygląda a powiedz ja to zrobiłeś w przyciskach bo też myślałem ale nie miałem pomysłu
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: baniaq »

Troszeczkę OT, ale próbował może ktoś zrobić automatyczną szybkę pasażera? :)
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
KonradLex
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2014, o 14:36
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Włocławek
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: KonradLex »

tak myslalem ze sie przyda i zrobilem kilka fotek (jakosc typowa jak na c905)

to czy jest wyczowalne przy podnoszeniu szyby zalezy od tego ile wlozymy cierpliwosci w szlifowanie diody
DSC04245 (Kopiowanie).JPG
(94 KiB) Pobrany 557 razy
dodam ze dioda led prostokatna 5x2 pomaranczowa + rezystor bodajze 10kOhm (mozna wielokrotnosc by swiecila slabiej, jak kto woli)
DSC04247 (Kopiowanie).JPG
(78.34 KiB) Pobrany 557 razy
po kilkunastu probach poprawnego podlaczenia sie pod przekaznik wszystko dziala :D
DSC04249 (Kopiowanie).JPG
(90.71 KiB) Pobrany 557 razy

p.s. Jeszcze w planach sa klamki wew i zew, zamykanie lusterek po zamknieciu auta + to logo :LEXUS: "dla szpanu" ale to jak ogarne jak to zrobic za jednym "zamachem", by znow czegos nie urwac montujac i demontujac to ciagle.
lurgen
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2015, o 00:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: lurgen »

Jest to jakiś pomysł ;) Kiedyś kupiłem taśmę w Lidlu? czy czymś takim. I jakoś nie mogłem znaleźć dla niej zastosowania, bo dość słabo to świeci. Ale może w końcu wykorzystam ją w Lexie :D
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: BeeMiX »

O podswietleniu klamek dawno myślalem. Tylko jak zrobić tak żeby się zapalały przy otwarciu z pilota i gasły po otworzeniu ? Jakiś przekaźnik ?
Awatar użytkownika
KonradLex
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2014, o 14:36
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Włocławek
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: KonradLex »

BeeMiX pisze:O podswietleniu klamek dawno myślalem. Tylko jak zrobić tak żeby się zapalały przy otwarciu z pilota i gasły po otworzeniu ? Jakiś przekaźnik ?
mowisz tutaj o zewnetrznych klamkach tak? w sklepie AVT.pl albo czasem na allegro mozna kupic modul w ktorym krotkie podanie zasilania powoduje ze uklad dziala przez okreslony przez nas czas potencjometrem albo rezystorem, a co do wymuszenia wygaszenia to musialby sie wypowiedziec ktos bardziej ogarniety w tej dziedzinie :biggrin2:
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: BeeMiX »

O czymś takim mówisz ? https://sklep.avt.pl/avt1867.html No było by fajne tym bardziej że miękko zapala i wygasza, tylko jak zrobić żeby gasły po otwarciu klamką
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: Dawid0ss »

BeeMiX pisze:O czymś takim mówisz ? https://sklep.avt.pl/avt1867.html No było by fajne tym bardziej że miękko zapala i wygasza, tylko jak zrobić żeby gasły po otwarciu klamką
Weźcie Pany tę taśmę i zapodajcie sobie nad dachem aureole nad głowami :laugh1: Po co się ograniczać tylko do otwierania i zamykania drzwi ;-)
Awatar użytkownika
KonradLex
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2014, o 14:36
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Włocławek
Kontakt:

Re: fajny bajer. Polecam

Post autor: KonradLex »

bardziej cos takiego http://allegro.pl/przekaznik-przerywacz ... 38790.html a to jest strona tego goscia http://imex.elektroda.eu/. Uklad jest w gotowosci podlaczony do zasilania dostaje impuls z np silownika otwierania drzwi i zapala co tam chcesz i swieci na czas ustawiony potencjometrem, gosciu tam wszystko tlumaczy jest film na YT a jak chcialbys cos jeszcze to podaje swojego maila dla bardziej wybrednych :biggrin2:
p.s. podpiecie pod podswietlenie stacyjki tez nie byloby zle, oczywiscie przez przekaznik, jak otwierasz samochod sie zapala a jak przekrecasz kluczyk gasnie. :)
Ostatnio zmieniony 5 gru 2015, o 03:42 przez KonradLex, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości