[is200] podtrzymywanie maski

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: carinus »

Siłownik bardzo uniwersalny,identyczny jak w tylnej klapie starego avensisa.
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: tmx89 »

carinus pisze:Siedzę własnie z lapkiem w garażu i robię przymiarki z mocowaniem siłownika.Pasuje jedynie przymocowanie do blachy bocznej maski zaraz gdzie przylega ona do uszczelki podszybia,zaś dolne mocowanie moze być wkrecone w gotowe otwory już nagwintowane przy kielichach zawieszenia.Po prawej stronie w ten otwór jest wkręcona śruba mocowania puszki bezpieczników,z lewej jest otworek wolny.Mam siłowniki,mam też gdzieś gotowe główki mocowania i może po świętach zrobię fotki gotowych mocowań.
podeslij fotki :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: carinus »

Na pewno zrobię fotki i może pomogę tym którzy nie mają możliwości dorobienia samodzielnie mocowań.Jak sprawdzę u siebie poprawność pracy to dopiero będę mógł dorobić dowolną liczbę kompletów.Nie mam zamiaru na tym zarabiać,może w zamian sam otrzymam kiedyś jakąś pomoc od innych.
Awatar użytkownika
banan1984
Lex Driver
Posty: 469
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:52
Model Lexusa: 3S-GE
Skąd:: Dublin
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: banan1984 »

Nie rozumiem, dlaczego poprostu nie kupic sobie z ebaya gdzie juz jest wszystko gotowe do montarzu, silowniki, instruckja wszystkie srobki, blaszki itp??

Obrazki ---> http://www.tezzaworld.com/viewtopic.php ... 8&start=45 Gdzies w polowie posta
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: strokus20 »

Uważam ze lepiej w miarę możliwości dojść do tego samemu lub za pomocą kolegów niż kopic gotowy zestaw z eBaya, który i tak może być marnej jakości. A wyniki swojej własnoręcznej pracy są najbardziej zadowalające.
Awatar użytkownika
banan1984
Lex Driver
Posty: 469
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:52
Model Lexusa: 3S-GE
Skąd:: Dublin
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: banan1984 »

Zgadzam sie, ze wlasny wyrob zadowala lepiej niz gotowiec, lecz pisalem przeciez ze sam kupilem i jestem zdziwiony (jak na chinczyka) ze tak dobrze dziala, a mam zamontowane od maja tego roku.
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: strokus20 »

Ok zobaczymy jak uda się rozwiązać ten temat ale już pewnie po świętach.
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: strokus20 »

Znalazłem w końcu chwile czasu i dopasowałem wstępnie mocowania, jeszcze tylko muszę nabyć odpowiedni siłownik i będzie ok. W przyszłym tygodniu powinno być już wszystko gotowe, W kleje fotki jak wyszło.
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Odp: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: dommell »

banan1984 pisze:Zgadzam sie, ze wlasny wyrob zadowala lepiej niz gotowiec, lecz pisalem przeciez ze sam kupilem i jestem zdziwiony (jak na chinczyka) ze tak dobrze dziala, a mam zamontowane od maja tego roku.

Hej. A mozesz mi podeslac pare fotek po montażowych? Tak z bliska zebym zobaczyl. Trzeba cos nawiercac?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is200] podtrzymywanie maski

Post autor: carinus »

Też proszę o fotki bo nie mam ostatecznej koncepcji zamocowania końcówek.Byłem pewny że zostały mi wolne kuleczki do siłowników,jednak jestem zmuszony zrobić nowe i teraz nie wiem czy mocowanie robic na gwincie,czy też spawane do blaszki.Do maski chcę przynitować to na dosyć dłuższym ramieniu niż jest to przy gotowym rozwiązaniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość