[IS200] CARBON maska i klapa

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grodzio
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 20 lut 2011, o 21:34
Model Lexusa: is200/is400
Kontakt:

[IS200] CARBON maska i klapa

Post autor: grodzio »

mam chlopa co chetnie nam zrobi maske i klape tył z węgla lub lamiantu jak kto woli ,wazna sprawa to ilosc osob ktore chca cos takiego bo koszta samej formy nie sa male.

cena za maske to ok 1300 zl jak i klape tyl 1300 zl,

jesli znajdzie sie kilka osob chetnych to mozna zaczac produkcje.

nie ukrywam ze czaje sie wlasnie na takie 2 gadzety :)
friss
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 7 lis 2017, o 14:00
Model Lexusa: is200
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: [IS200] CARBON maska i klapa

Post autor: friss »

"Delikatnie" odgrzeje kotleta:D .. cos więcej w temacie? Poszukuje aktualnie maski i pomyslalem, ze moze pojsc w carbon...
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] CARBON maska i klapa

Post autor: Dawid0ss »

friss pisze:"Delikatnie" odgrzeje kotleta:D .. cos więcej w temacie? Poszukuje aktualnie maski i pomyslalem, ze moze pojsc w carbon...
Stary, Ty na poważnie z tym karbonem ? Walczysz o setne sekundy w sprincie do setki (jest 10s, będzie 9,8s ?), czy rzeczywiście Ci się to podoba ? Wybacz, że tak trochę sarkastycznie brzmi moje pytanie. Imo to nie ta klasa auta. Zamontujesz coś takiego, a później nie sprzedasz samochodu.

I tak całkiem z ciekawości. Jaka byłaby różnica wagowa ?

Pzdr
friss
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 7 lis 2017, o 14:00
Model Lexusa: is200
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: [IS200] CARBON maska i klapa

Post autor: friss »

Odpowiem, chociaż nie za bardzo w tym kierunku miała iść ta dyskusja...

Nie walczę o wagę po prostu muszę kupić nową maskę bo z przodu na krawędzi wychodzi ruda i lakiernik powiedział, że czas szukać maski. Masek w dobrym stanie na rynku nie widzę, do tego w moim kolorze. Więc jeżeli mam kupić maskę w dobrym stanie za ok 600-700zł i malować ją z dwóch stron (bo w moim kolorze nie ma) to wyjdzie tyle co za carbon, który nigdy więcej nie zardzewieje.. Czy mi się podoba carbon? Myślę, że będzie pasować z kolorem 1C6 i nie będzie się jakoś mocno rzucać w oczy. Tyle..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości