JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
BANZAJ
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:09
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Stanisławice
Kontakt:

JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: BANZAJ »

Witam wszystkich.Jako,że gadzety tego producenta są nie dotępne w Polsce i bardzo drogie jak dla mnie.Postanowiłem ruszyć z próbnym odpowiednikiem takich gadzetów...Nie będą to wszystkie rzeczy jakie są dostępne za granicą,ale może powiem,co na początek..
Ceny są orientacyjne a czasu gotowego zestawu/podstawowego/ nie podaje,bo przez ok 2-3 tyg.Krawcowa/tapicer ma zwolnienie po operacjii..
Zestaw podstawowy
- 4x Poduszki pod kark/kolor czarny lub,beżowy/z logiem forum,ale tylko sama korona z literami LS. Typ loga haft komputerowy..100zł
- 2x zawieszkę na lusterko/1x chwos,1x sznurek kręcony,w połysku z haczykami w zestawie/ ....65zł
- opcjonalnie nakładki na pasy/kolor czarny lub beżowy/ z haftem loga forum ....65zł
- opcjonalnie etui na husteczki higieniczne/czany lub beżowy/z haftem logo forum .....25zł
Materiał eko skóra bardzo dobrej jakości..

Nad zasłonkami narazie pracuje i kombinuje..Myślałem jezcze o ciapach skórzanych z haftem...

Co wy na to ?
Awatar użytkownika
Czyzyk
Lex Driver
Posty: 307
Rejestracja: 26 mar 2015, o 19:50
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Lipków
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: Czyzyk »

Nad zasłonkami mogę sie pochylić.

Tanie te neckpady. Robiłem Swoje razem z haftem to pomimo ekoskóry wyszły mnie drożej troche. Sam projekt haftu kosztuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Czyzyk
Lex Driver
Posty: 307
Rejestracja: 26 mar 2015, o 19:50
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Lipków
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: Czyzyk »

Jak kombinujesz z tymi zasłonkami. Jak coś to proszę czyste bez loga, najlepiej sam materiał który będę mógł po swojemu wyhaftować.
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: forest »

ja zasłonki czarne z logo, tylko chce wiedzieć jak to bedzie wyglądać realnie zanim kupię, do tego potrzebne są "szyny" więc jestem ciekaw jak to rozwiążesz?
no i ceny nie powinny mocno przekraczać cen podróbek z aliexpress, inaczej mało będzie chętnych
jeszcze dobrą opcją byłoby zrobienie dywaników do GS mk2 lub mk3 ewentualnie IS200... ale nie dla mnie, u mnie podłoda bedzie drewniana :biggrin2:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
BANZAJ
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:09
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Stanisławice
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: BANZAJ »

Koledzy spokojnie,na razie muszę wszystko zaplanować ale na początek podusie..Co do zasłonek jeszcze mocno nie myślałem nad nimi..
Coś mi tam po głowie chodzi...ale...
Na początek zrobię komplet dla siebie i się pochwale.Jak wam podpasują będzie więcej...
Co do haftu wcale nie jest taki drogi...
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: DanLexus »

forest pisze:ja zasłonki czarne z logo, tylko chce wiedzieć jak to bedzie wyglądać realnie zanim kupię, do tego potrzebne są "szyny" więc jestem ciekaw jak to rozwiążesz?
no i ceny nie powinny mocno przekraczać cen podróbek z aliexpress, inaczej mało będzie chętnych
jeszcze dobrą opcją byłoby zrobienie dywaników do GS mk2 lub mk3 ewentualnie IS200... ale nie dla mnie, u mnie podłoda bedzie drewniana :biggrin2:
Nie dawno widziałem deskę bambusową w castoramie na promocji, śpiesz się :laugh1:
A na poważnie jakie drewno myślisz i w jakim kolorze? Gdzieś na YT przewija się LS400 z mahoniem i wygląda kozacko :ok:
Szaleństwo panie Forest :puchar:
Supras are just a hatchback SC300
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: Miłosz »

Panowie wybaczcie, ale o co chodzi z tym kompletem pościeli i zasłonkami do auta ?
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: loudner83 »

na poduszki sie pisze oraz zasłonki jak bedą
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
mamut55
Lex user
Posty: 163
Rejestracja: 9 lut 2016, o 22:42
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: mamut55 »

Miłosz pisze:Panowie wybaczcie, ale o co chodzi z tym kompletem pościeli i zasłonkami do auta ?
Też trochę tego nie rozumiem :P To jest robienie z auta karawanu pogrzebowego? :P
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: JUNCTION PRODUCE wersja Lexus Forum

Post autor: forest »

mamut55 pisze:
Miłosz pisze:Panowie wybaczcie, ale o co chodzi z tym kompletem pościeli i zasłonkami do auta ?
Też trochę tego nie rozumiem :P To jest robienie z auta karawanu pogrzebowego? :P

Oczywiście że tak, a pościel dla trupa żeby mu było wygodnie... no BA :fiu:
Powstanie nowa sieć zakładów pogrzebowych - VIP STYLE MORGUE

:biggrin2:
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości