[GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: wojtek8830 »

Przelew zrobiony. Jednak biorę zwykły bo carbon do niczego mi nie będzie pasował :/
Awatar użytkownika
Modern Air Customs
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 31 mar 2016, o 16:07
Model Lexusa: brak
Skąd:: Przydroże Małe
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: Modern Air Customs »

Autko było dzięki @ghostmateus

Pomiary zrobione, wstępny zarys zrobiony, najgorszy element zaprojektowany :) teraz z górki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kontakt@modern-air.pl
FB: https://www.facebook.com/ModernAirCustoms
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: wojtek8830 »

Nie a gdzież tam umarł, kolega który się tego podjął najpierw 3 miesiące go robił a teraz 3 tygodnie wysyła więc jak widać robota idzie pełną parą
Awatar użytkownika
Zihuatanejo
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:46
Model Lexusa: GS430
Skąd:: wwa
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: Zihuatanejo »

To ja po dzisiejszych oględzinach wysłanego do Wojtka spojlera, wypowiem się tak...

To się nie nadaje do montażu, a nawet z trudem się to ogląda. Żadna płaszczyzna nie przylega równo, żadna krawędź nie przylega równo, żaden koniec którejkolwiek z 3 części nie jest w miejscu, gdzie powinien być. Po przyłożeniu głównej, środkowej części, do klapy, na środku i z prawej strony (patrząc od tyłu) zostaje szpara na 3-5mm. Po przyłożeniu do krawędzi bagażnika i do krawędzi błotnika w miejscu, gdzie środkowa część spojlera "przechodzi" w boczną, zostaje kolejny 1cm przerwy. Tam oczywiście powinna być przerwa, ale nie TAKA! I tak można wymieniać. Sam spojler wygląda tak, jakby go pogryzł pies. Dziury, ułamania, fale, góry, doły - masakra.

Dla mnie, biorąc pod uwagę tragikomiczny czas wykonania spojlera oraz mizerny efekt, rozwiązanie tej sprawy jest w tej chwili jedno, ale niech się jeszcze Koledzy wypowiedzą...

Moje zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/26scxy33lhx2 ... 0IaJa?dl=0
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: wojtek8830 »

Tak jak kolega wyżej świetnie to ujol spoiler do niczego się nie nadaje. Pierwsza myśl była taka ze zostały mi jakies strzępy wysłane przez pomyłkę ale jak widać po profi robocie nie da się tego nawet poprawić bo myślałem żeby machnąć ręka i po swojemu poprawić ale nie za to wydałem 600zl. Wiec pytanie do Wykonawcy : co z tym robimy? Mam odesłać i zwrot kosztów bo jednak nie jesteś w stanie tego ogarnac czy bujamy się dalej do skutku?
Awatar użytkownika
Modern Air Customs
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 31 mar 2016, o 16:07
Model Lexusa: brak
Skąd:: Przydroże Małe
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: Modern Air Customs »

Ok od początku...

Oglądając wiele zdjęć już w samym wątku oryginału JP widzę po oryginale, ze "szpary" tam są również 2x takie jak między klapą, a bagażnikiem.
Obrazek
Obrazek

Ale OK, chcemy zrobić to idealnie. Przy przymiarkach u Mateusza leżało to dobrze. Jeśli u Was nie leży- to macie racje- jest do bani skoro nie pasuje. Po swojej stronie już za dużo czasu i nakładu finansowego straciłem aby temat zostawić. Po swojej stronie poprostu zamawiam klapę i ćwiartkę i nie będe mierzył u kogoś tylko normalnie u siebie każda sztuka zanim wyjedzie będzie "z klapy".

A rozmawialiśmy też wiele razy o zmianach wersji i wizji które trwają- przeprojektowanie- wydruk nowego- przymiarki w wolnej chwili u Mateusza. Temat się ciągnie od 30 marca kiedy padło zapytanie oraz znaleźli się chętni. Temat ruszył po ponad PÓŁ roku, więc pisanie odnośnie tragikomedii to chyba jednak również trochę przesada.

Końcowo, robię nowy zachodzący delikatnie na klapę jak to jest w oryginale. Wiele również było rozmów na temat wielkości jaką sobie życzycie i do tej pory nie dostałem info jaki gabaryt konkretnie chcecie tego spoilera. Wiec po swojej stronie zamawiam elementy blacharskie na swój koszt i proszę podać 3 wymiary. Ile ma wystawać po za klapę w tył oraz jaki ma mieć wznios powyżej klapy.

Cena dla osób, które już zamówiły nie zmienia się.

Wojtek, jeśli masz możliwość to proszę odeślij kurierem na ten sam adres- zwrócę koszty lub przyślę sam kuriera po odbiór paczki.
kontakt@modern-air.pl
FB: https://www.facebook.com/ModernAirCustoms
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: wojtek8830 »

Wyślij mi na pw dane do wysyłki i nr telefonu najlepiej a ja w środę/czwartek Ci to wysle
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: loudner83 »

proszę mnie dopisać do listy chętnych na zakup tego spojlera
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
Awatar użytkownika
Modern Air Customs
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 31 mar 2016, o 16:07
Model Lexusa: brak
Skąd:: Przydroże Małe
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: Modern Air Customs »

Witam, odnawiam temat, zakupiłem i już mam u siebie klapę oraz ćwiartkę, więc po rozmowie z Czyżykiem na FB w sprawie wymiarów i gabarytów ostatecznie ruszam z pracami w tym tygodniu nad nową wersją, zachodzącą na tylną część klapy.

Obrazek
kontakt@modern-air.pl
FB: https://www.facebook.com/ModernAirCustoms
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS mkII] Spoiler na tylną klapę - Junction Produce

Post autor: wojtek8830 »

I jak idzie robota?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości