Lexus IS 300 h 2013 ---> konfiguracja kół

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IS-F001
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 12:08
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Lexus IS 300 h 2013 ---> konfiguracja kół

Post autor: IS-F001 »

Witam. Chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami z 3 generacją Lexusa IS. Mianowicie chodzi mi o dobranie odpowiedniego ogumienia oraz felg do modelu IS 300 h 2013 w kolorze białej perły. To był pierwszy wypust 3 generacji. W standardzie były masakrycznie wyglądające felgi (jak kołpaki) o rozmiarze 16 cali z oponami 205/55 Gdyby jeszcze ten wzor byl ok, ale ten niestety nie jest (zostawie je na zime) - w linku wysylam zobrazowanie tej rozpaczy http://images.autoexposure.co.uk/AETA16 ... 376_1e.jpg

Nie zalezy mi na jakis wielkich kolach oraz placka profilu. Posiadam juz ISFA, ktory wyglada i jezdzi jak nalezy, natomiast is300h ma byc codziennym smigaczem. Chciałem delikatnie podniesc walory wizualne tego auta dlatego myslalem o felgach 17-18 cali w kolorze czarnym lub odcieniach gunmetal, szarych. Zalezaloby mi rowniez na komforcie oraz ekonomi jazdy na codzien. Olsztyn nie rozpieszcza jakoscia dróg.

Przegladam siec i widze, ze gdybym chcial zastosowac 18' to raczej liczy sie z tym, ze bede musial kupic wezsze felgi z przodu np 7,5 cala a na tyl 8, 8,5. Do tego dochodzi inny rozmiar gum. przod 225 tyl 245. Skłaniałbym się ku 17" w jednakowej szerokosci kol np 7,5 cala oraz jednakowym ogumieniu np 225/45.

Podeslijcie prosze swoje sugestie i najlepiej zdjecia swoich konfiguracji IS-ów . Piona! :pijak: :pijak: :pijak: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
Lexus ISF CCSR
Zygmunt262
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2017, o 12:16
Model Lexusa: lexus
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Lexus IS 300 h 2013 ---> konfiguracja kół

Post autor: Zygmunt262 »

Moim zdaniem firma http://nova-auto.pl/samochody-osobowe/w ... miana-opon zrobi Ci coś takiego. Oni znają się na tym jak nikt inny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości