podłączenie kamerki

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Wiechs
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2018, o 13:28
Model Lexusa: LX200t
Skąd:: Łódź
Kontakt:

podłączenie kamerki

Post autor: Wiechs »

Witam.
Moja kamerka, przyklejona (przyssana) do przedniej szyby, ma zasilanie z gniazda zapalniczki.
Kabel doprowadzający zasilanie do kamerki jest, delikatnie mówiąc - nieelegancki.
Czy ktoś próbował "wyciągnąć" zasilanie do kamerki, z instalacji znajdującej się w podsufitce. (przy lusterku lub z oświetlenia osłon p. słonecznych)?
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: podłączenie kamerki

Post autor: madkiw »

Ja w swoim GS300 mk2 zrobiłem zasilanie z lampki w podsufitce i schowałem zasilacz w schowku na okulary, do tego zrobiłem sobie możliwość wyłączania jej guzikiem od lampki do czytania (Drugi guzik zapala obie na raz) Tak że super schowane i nic nie widać.
Zasilacz uzyłem dokładnie taki https://www.ceneo.pl/51313385
Awatar użytkownika
ProMienisty
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 4 lis 2016, o 00:30
Model Lexusa: HONDA
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: podłączenie kamerki

Post autor: ProMienisty »

Obrazek
tak miałem w e39 , mio,a potem kamerkę,pod oświetlenie uniwersalne gniazdo zapalniczki z allegro,dobrze było bo 15minut po wyłączeniu zapłonu odcinało zasilenie,dodatkowo na plusa dałem jeszcze bezpiecznik
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: podłączenie kamerki

Post autor: kanu »

Wiechs pisze:Witam.
Moja kamerka, przyklejona (przyssana) do przedniej szyby, ma zasilanie z gniazda zapalniczki.
Kabel doprowadzający zasilanie do kamerki jest, delikatnie mówiąc - nieelegancki.
Czy ktoś próbował "wyciągnąć" zasilanie do kamerki, z instalacji znajdującej się w podsufitce. (przy lusterku lub z oświetlenia osłon p. słonecznych)?
Co rozumiesz pod pojęciem nieelegancki? Masz podłączona kamerkę krótkim kabelkiem wprost do zapalniczki i ci "dynda" ?
Nie możesz kupić długiego kabla usb i ukryć go pod podsufitką, boczkami itd aż do zapalniczki? wtedy efekt nieelegancki zniknie :dirol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 5 gości