doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
marcinB
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2019, o 19:27
Model Lexusa: IS300H
Skąd:: LUBLIN
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: marcinB »

Patryk Krakow 89 pisze:Panowie podejście nr 5. Czym i jak coś tam przekręcić?Obrazek

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Tak jak kolega wcześniej pisał cienki płaski śrubokręt
Obracasz trybik w jedną albo w drugą stronę , na zdjęciu widzisz zęby takie białe w otworze ?
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kanu »

Dom1n pisze:Ściuchrane są też po 300-400. Idealny stan tylko ASO. Straciłem nadzieję, każdy handlarz rzuca i przewala te rzeczy na dziuplach dlatego tak wyglądają.
Kupilem wkoncu tego za 50 zl ale nie mialem czasu sieza niego zabrac. Wczoraj ogarnalem go z brudu, podmienilem szybke a dzis zamontowalem. Wszystkie opcje dzialaja poki co, wiec wyglada ze jest ok. Sflow i dual ok.
Troszke sie rozni pod wzgledem zuzycia ale kwestia przyzwyczajenia bedzie :)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Pytanie spoza p'n'p. Jest możliwość dołożenia w tylnych drzwiach podświetlenia dolnego drzwi?
Nawet jeśli by trzeba wyciąć w boczku otworek, jakieś szanse na podpięcie kabelków albo coś?
Próbował ktoś?
Awatar użytkownika
pbugaj1
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2016, o 01:20
Model Lexusa: IS250 mk3
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: pbugaj1 »

Witam wszystkich,
właśnie doposażyłem swojego IS-a w kamerę cofania z AliExpress, dzięki instrukcjom z tego wątku wszystko przebiegło bez komplikacji, przy okazji podziękowania :podziw: Obraz z kamery wyświetla się prawidłowo, natomiast każdorazowo pojawia się również komunikat, że system nie jest gotowy :scratch: Co ciekawe, przy otwartej klapie bagażnika komunikat nie występuje. Spotkał się ktoś z Was z takim problemem?
Lucek ŁDZ
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 20 gru 2017, o 14:17
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Lucek ŁDZ »

Co do wentylacji foteli to problem chyba polega tylko na komputerze. :D
Po przerzuceniu pełnego pakietu f-sport na wersje elite z którym było troszkę kombinowania, każda próba uruchomienia wentylacji powodowała miganie lampki i tyle. Jako, że trzeba było robić kalibracje radaru etc więc po podłączeniu komputera i usunięciu błędów wentylacja już działała. Bez kombinowania z kablami lub bezpiecznikami. :biggrin2:
sandex
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2018, o 10:11
Model Lexusa: is 300 III
Skąd:: Rze
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: sandex »

A jak kwestia dołożenia aktywnego tempomatu?
Lucek ŁDZ
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 20 gru 2017, o 14:17
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Lucek ŁDZ »

Radar, znaczek, wiązka pasa przedniego wypinana z skrzynki bezpieczników, kierownica z odpowiednimi przełącznikami, manetka tempomatu też się różni. Ale szczerze mówiąc jest to bajer. Osobiście myślałem nad montażem tak samo jak kamerą na szybę ale po konsultacji ze znajomym co mu zakładałem - zrezygnowałem. Koszt duży a funkcjonalność jest jaka jest. :D
Koszty: radar + znaczek + wiązka + kierownica = 3000.- +/- 500~~ do tego kalibracja zależy od elektronika jeden woła 300.- inny 1000.-
Podobno dużym problemem jest fakt, że potrafi się "rozkalibrować" np podczas awaryjnego hamowania... i wtedy powtarzamy proces kalibracji... :D

Polecam już bardziej duży ekran od wersji po lifcie albo dołożenie pełnego ML. Przyjemne dla oka lub ucha. :)
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kanu »

Duży ekran niestety różni się wtyczką, jak nie ma przelotki to trzeba troszkę więcej wymienić. Chyba, że już ktoś to rozkminił na zasadzie p'n'p ? :)
Awatar użytkownika
Dom1n
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 paź 2018, o 20:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Dom1n »

Lucek ŁDZ pisze: Polecam już bardziej duży ekran od wersji po lifcie albo dołożenie pełnego ML. Przyjemne dla oka lub ucha. :)

OOO :szok: I ten duży ekran zadziała w przedlificie? Przelotkę można dorobić, kwestia dwóch schematów elektrycznych.

PS dozo na łódzkich szosach;)
kamil263
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2010, o 13:34
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kamil263 »

Nie zadziała bo jest inna instalacja kolega pisał wcześniej
Lucek ŁDZ
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 20 gru 2017, o 14:17
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Lucek ŁDZ »

Aby zamontować duży ekran od polifta trzeba wymieniać ekran, nawigacje oraz wiązkę a dokładniej wiązkę ekranu. Roboty sporo ale ładnie się prezentuje. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości