doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: pss »

Wezu40 pisze:Jeśli ktoś chciałby doposażyć się w automatycznie składane lusterka przy zamykaniu/otwieraniu auta to polecam :

https://pl.aliexpress.com/item/40005515 ... 5c0f989hLv

u mnie juz zamontowane i działa :)
Jak to jest montowane ?
To pełne kostki/kable i przepinasz ?
Z dymem nie pójdzie ? :D
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

wszystkie kostki pasuja (jedynie kabel od 1 wtyczki jest dosc krotki i troszkę trzeba sie pogimnastykować by sie zmieścił pod boczkiem....reszte wtyczek mieści mi sie pod panelem) ogólnie super działa .....instrukcja jest w ogłoszeniu.... totalne plug and play....mam to od 2 m-c żadnych problemów
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kanu »

Wezu40 pisze:wszystkie kostki pasuja (jedynie kabel od 1 wtyczki jest dosc krotki i troszkę trzeba sie pogimnastykować by sie zmieścił pod boczkiem....reszte wtyczek mieści mi sie pod panelem) ogólnie super działa .....instrukcja jest w ogłoszeniu.... totalne plug and play....mam to od 2 m-c żadnych problemów
Zamowilem, zobaczymy :)
kamil263
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2010, o 13:34
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kamil263 »

Jeśli ktoś by jeszcze zamawiał to ja chętnie też wezmę.
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kanu »

Sam zamów u majfriendów :)
Teoretycznie w pierwszym tygodniu czerwca powinna do mnie przesyłka dotrzeć (niby już opuściła magazyn wg trackingu). Jak nie dowalą jakiegoś okresu kwarantanny...
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Wezu40 pisze:wszystkie kostki pasuja (jedynie kabel od 1 wtyczki jest dosc krotki i troszkę trzeba sie pogimnastykować by sie zmieścił pod boczkiem....reszte wtyczek mieści mi sie pod panelem) ogólnie super działa .....instrukcja jest w ogłoszeniu.... totalne plug and play....mam to od 2 m-c żadnych problemów
Zainstalowalem dziś rano ten moduł i nie działa do końca tak jak powinno.
Przy zamykaniu drzwi z przycisku na klamce lusterka pozostają rozłożone, drugie naciśnięcie w krótkim odstępie czasowym po pierwszym składa lusterka.
Przy zamykaniu z pilota także pozostają rozłożone, drugie naciśnięcie składa lusterka (j.w.)
Podczas otwierania samochodu rozkładają się zawsze, niezależnie czy z pilota czy przez sensor na klamce.

Edit: spróbuje wyłączyć w personalizacji samochodu przez OBD otwieranie i zamykanie szyb poprzez długie przytrzymanie przycisku na pilocie, może te ustawienie koliduje z poprawnym działaniem modułu.

Edit 2: sprawdziłem wszystkie dostępne opcje personalizacji przez OBD (a jest kilkadziesiąt) i nic się nie zmienia, moduł działa jak wyżej.
sandex
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2018, o 10:11
Model Lexusa: is 300 III
Skąd:: Rze
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: sandex »

Jaki moduł obd?
I jakie oprogramowanie?

Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

sandex pisze:Jaki moduł obd?
I jakie oprogramowanie?

Z góry dziękuje.
Carista, jedyny minus to aplikacja (android/iOS) jest płatna po pierwszy miesiącu testowym.
W is200t 2016 bardzo dużo opcji konfiguracji, działa tez w Vagach i wielu innych markach.
W przyszłym tygodniu przetestuje na Audi A6 2015.
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

_3rd pisze:
Wezu40 pisze:wszystkie kostki pasuja (jedynie kabel od 1 wtyczki jest dosc krotki i troszkę trzeba sie pogimnastykować by sie zmieścił pod boczkiem....reszte wtyczek mieści mi sie pod panelem) ogólnie super działa .....instrukcja jest w ogłoszeniu.... totalne plug and play....mam to od 2 m-c żadnych problemów
Zainstalowalem dziś rano ten moduł i nie działa do końca tak jak powinno.
Przy zamykaniu drzwi z przycisku na klamce lusterka pozostają rozłożone, drugie naciśnięcie w krótkim odstępie czasowym po pierwszym składa lusterka.
Przy zamykaniu z pilota także pozostają rozłożone, drugie naciśnięcie składa lusterka (j.w.)
Podczas otwierania samochodu rozkładają się zawsze, niezależnie czy z pilota czy przez sensor na klamce.

Edit: spróbuje wyłączyć w personalizacji samochodu przez OBD otwieranie i zamykanie szyb poprzez długie przytrzymanie przycisku na pilocie, może te ustawienie koliduje z poprawnym działaniem modułu.

Edit 2: sprawdziłem wszystkie dostępne opcje personalizacji przez OBD (a jest kilkadziesiąt) i nic się nie zmienia, moduł działa jak wyżej.
cos nie tak skoro masz sensory w klamce (otwieranie bez pilota) to masz i składane automatycznie lusterka (w lexusie te opcje nie występowały chyba osobno).
U mnie mam włączona opcje domykania szyb z pilota i lusterka działają prawidłowo, możesz sprawdzić w opcjach serwisowych jakie masz ustawienia lusterek automatycznych bo z tego co pamietam jest mozliwosc ustawienia i może to przez to (przez moduł obd )
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, o 23:59 przez Wezu40, łącznie zmieniany 1 raz.
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

[quote="wojtekS"]A tu, w oczekiwaniu na rejestracje auta wymiana kaganków na oświetlenie które świeci.

Zabawa w sam raz na piękną majową pogodę jaka nas spotyka obecnie :/

Najwięcej pitolenia się z przednią lampką, dużo piłowania tych płytek tak żeby upchać w środkowej części 2 szt.

Z tylną lampką zabawa innego gatunku - tam są stalowe ścieżki i trzeba lutować z kwasem przewody ale nawet to poszło.

Lampka bagażnika - strasznie mało miejsca w niej.


co do przedniej lampki podświetlania wnętrza ja kupiłem lampke od rc (takie same jak w nx ale od nx nie pasuje zaczepy) tam juz sa lampki Led i włączane na dotyk niestety chyba tylko w kolorze czarnym ale wyglądają dużo lepiej niż te z is
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości