doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Zangor
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 gru 2018, o 14:39
Model Lexusa: IS
Skąd:: Wwa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Zangor »

Uporał się ktoś może z dodaniem wentylowanych foteli? Miałem tylko grzane, wrzucilem grzane/wentylowane z panelem i niestety - wentylatory nie ruszają, prawdopodobnie nie ma jakiegoś przewodu.
kamil263
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2010, o 13:34
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kamil263 »

Ponoć trzeba poprowadzić 1 przewód od sterownika ale gdzie jest sterownik nie wiem
Zangor
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 gru 2018, o 14:39
Model Lexusa: IS
Skąd:: Wwa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Zangor »

kamil263 pisze:Ponoć trzeba poprowadzić 1 przewód od sterownika ale gdzie jest sterownik nie wiem
Sterownik klimatu znajduje się za schowkiem - płytka na 3 wtyczki, masz jakiś schemat lub info z którego pinu wyprowadzić przewód?
kamil263
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2010, o 13:34
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kamil263 »

Niestety nic więcej nie wiem oprócz tego że potrzeba poprowadzić tylko 1 przewód
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Na początku poinformuje, że szukałem na forum/google/YouTube, ale nie znalazłem informacji.

Chodzi o ustawianie wysokości świateł
Wiem że można wyregulować wysokości świateł pod maską. W VW używałem chyba imbusa. W Lexusie są takie białe zaślepki można je kręcić ale nic się nie obniża nie podwyższa. Czy te zaślepki najpierw trzeba jakoś ściągnąć? Czy może kręcę w złym miejscu...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

Zangor pisze:
kamil263 pisze:Ponoć trzeba poprowadzić 1 przewód od sterownika ale gdzie jest sterownik nie wiem
Sterownik klimatu znajduje się za schowkiem - płytka na 3 wtyczki, masz jakiś schemat lub info z którego pinu wyprowadzić przewód?
u mnie po podłączeniu wentylacja działa (wersja elitę przed liftem)..... jeśli wentylacja nie działa to wina najprawdopodobniej jest w fotelu(ewentualnie sprawdź bezpieczniki każdy fotel ma osobne conajmniej 2 na fotel)......moim zdaniem żaden moduł nie ma z tym nic wspólnego wentylacja to tylko wiatrak który zasysa zimne powietrze z nawiewu na tylne nogi wiec jeśli wentylacja fotelu nie działa kwestia leży w zasilacz wiatraka ( plus minus)wiec napewno nie należny ciagnac żadnych kabli a jedynie może sprawdzić podłączenia w kostce foteli ( nie wiem jak sytuacja jest po lifcie przed liftem u mnie i tak jak czytałem na angielskich forach wszystko działa ) może po lifcie zmienili wiązki ale moim zdaniem kwestia polega tylko na zasileniu wiatraka ( to tylko wiatrak który zasysa powietrze do fotela z nawiewu nóg wiec kwestie ciągnięcia kable z klimy wydaje sie bez sensu )
Ostatnio zmieniony 1 gru 2019, o 00:00 przez Wezu40, łącznie zmieniany 1 raz.
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

druga sprawa to czy fotele sa np z przed liftu a masz auto po lifcie może po lifcie jest inna wiązka
Awatar użytkownika
Dom1n
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 paź 2018, o 20:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Dom1n »

Patryk Krakow 89 pisze:Na początku poinformuje, że szukałem na forum/google/YouTube, ale nie znalazłem informacji.

Chodzi o ustawianie wysokości świateł
Wiem że można wyregulować wysokości świateł pod maską. W VW używałem chyba imbusa. W Lexusie są takie białe zaślepki można je kręcić ale nic się nie obniża nie podwyższa. Czy te zaślepki najpierw trzeba jakoś ściągnąć? Czy może kręcę w złym miejscu...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Nic nie trzeba ściągać, trochę wyżej przy krawędzi maski są głębokie otwory. Trzeba wsadzić cienki, długi, płaski śrubokręt. Na plastiku jest oznaczenie, w którą stonę kręcić. Jak będę miał dostęp to zrobie fotkę.
Awatar użytkownika
LuxusIS3
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 15:47
Model Lexusa: Lexus IS III 200T
Skąd:: Piła
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: LuxusIS3 »

Dom1n pisze:
Patryk Krakow 89 pisze:Na początku poinformuje, że szukałem na forum/google/YouTube, ale nie znalazłem informacji.

Chodzi o ustawianie wysokości świateł
Wiem że można wyregulować wysokości świateł pod maską. W VW używałem chyba imbusa. W Lexusie są takie białe zaślepki można je kręcić ale nic się nie obniża nie podwyższa. Czy te zaślepki najpierw trzeba jakoś ściągnąć? Czy może kręcę w złym miejscu...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Nic nie trzeba ściągać, trochę wyżej przy krawędzi maski są głębokie otwory. Trzeba wsadzić cienki, długi, płaski śrubokręt. Na plastiku jest oznaczenie, w którą stonę kręcić. Jak będę miał dostęp to zrobie fotkę.

Dla ułatwienia dostępu, można śmiało wyciągnąć wlew do płynu do spryskiwaczy, górna część jest wyciągalna, wystarczy pociągnąć do góry.
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Dom1n pisze:
Patryk Krakow 89 pisze:Na początku poinformuje, że szukałem na forum/google/YouTube, ale nie znalazłem informacji.

Chodzi o ustawianie wysokości świateł
Wiem że można wyregulować wysokości świateł pod maską. W VW używałem chyba imbusa. W Lexusie są takie białe zaślepki można je kręcić ale nic się nie obniża nie podwyższa. Czy te zaślepki najpierw trzeba jakoś ściągnąć? Czy może kręcę w złym miejscu...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Nic nie trzeba ściągać, trochę wyżej przy krawędzi maski są głębokie otwory. Trzeba wsadzić cienki, długi, płaski śrubokręt. Na plastiku jest oznaczenie, w którą stonę kręcić. Jak będę miał dostęp to zrobie fotkę.
Czy chodzi o to miejsce?
Są oznaczenia o tym w którą kręcić by podniosły się do góry i na odwrót, ale i tak sobie nie poradzilem.
Nie trafiłem tam na żaden gwint do kręcenia.
Oczywiście daje zgodę na wyśmiewanie, ale pod warunkiem, ze razem z pomocnymi informacjami dla lewusaObrazek

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości