doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

lex888 pisze:Hej, mam parę pytań nawiązujących do tematu:
- jeśli fotele są elektryczne (kierowca, pasażer) to czy w drzwiach jest instalacja pod panel z przyciskami do pamięci foteli? a jeśli nie to czy da się w jakiś sensowny sposób dodać? kto wymyślił elektryczne fotele bez pamięci :)
- jak wygląda kwestia wzbogacenia o grzaną kierownicę
- jak sprawdzić czy przednia szyba jest ogrzewana i czy wystarczy dodać przycisk w panelu
- jak wygląda sprawa dodania BSM (martwe pole)
- dodanie rolety na tylną szybę wymaga wiercenia czy innych ingerencyjnych prac, czy pasuje P&P
- wymiana lamp na full led jest P&P?
1. W przedlifcie pod panelem drzwi od strony kierowcy mam 2 wolne wtyczki (a nie mam elektrycznych foteli), więc możliwe, że jest instalacja.
2. Grzana kierownica o ile dobrze pamietam to wymiana kierownicy i panelu sterowania grzanymi fotelami, ale pewny nie jestem.
3. Powinny być widoczne cienkie nitki ogrzewania (tak było w Mazdzie).
4. Martwe pole to spory koszt i robota. Najtaniej wychodzi zestaw z Chin: wiązki, czujniki mikrofalowe i lusterka boczne z diodą sygnalizującą widziałem za ok. £200 z Aliexpress.
5. Roleta: nie mam pojęcia.
6. Mogą być różnice we wtyczkach, chociaż zależy czy masz teraz halogen czy ksenon. Najlepiej porównać z kimś kto ma polifta.
Awatar użytkownika
Emekdriver
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 2 sty 2021, o 23:13
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Emekdriver »

Jarqu pisze:
Emekdriver pisze:Hej, podasz gdzie kupiłeś taką sprężynę? Ja niestety kupiłem na Ali i nie mam pojęcia jak to założyć...
Nie kupiłem jej, znalazłem ją gdzieś w magazynie w pracy zostało tam ich jeszcze kilka więc jak by ktoś jeszcze chciał to mogę załatwić. Jak chcesz to podaj mi adres na priv to wyśle na poczcie na twój koszt i będziesz miał. Wymiary takiej sprężyny oczywiście w stanie spoczynku :) to: wys. 65mm/szer. ok. 38mm, grubość drutu 3mm.
Hej chętnie zamontuje u siebie taką sprężynę, czy wiąże się to z demontażem wygłuszenia bagażnika żeby zamontować sprężynę? I ile sobie życzysz za jedną? :)


Hej, wyślij mi na priv dane do wysyłki. Paczkę wyśle na poczcie na twój koszt, zapłacisz tylko za przesyłkę. Za sprężynkę nic nie chce niech służy. Przy montażu nic nie trzeba demontować. :ok:
Awatar użytkownika
Jarqu
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2021, o 09:30
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Jarqu »

Super własność, już wysyłam namiary. Sorry że tak długo odpisywałem ale choroba mnie rozłożyła i normalnie straciłem głowę.
;)
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

Emekdriver pisze:Pisałem trochę z producentem tego typu akcesoriów, wypytał mnie o wszystko i wysłał mi takie coś i powiedział że to będzie działać w moim lexie i będzie carplay i hdmi. Jak tak na to patrzę to faktycznie to może działać. Tylko nie mam funduszy żeby to sprawdzić ale jak będę miał to chyba się skuszę. :biggrin2:

https://m.pl.aliexpress.com/item/100500 ... bd2&is_c=N

w tej samej cenie kupisz na allegro
akurat ten niedawno podłączyłem : https://allegro.pl/oferta/box-apple-car ... 1382573529
Awatar użytkownika
Emekdriver
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 2 sty 2021, o 23:13
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Emekdriver »

Gdzie schowałeś ten cały box?
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Instrukcja mówi, żeby schować za schowkiem pasażera. Ja wcisnąłem pomiędzy fabryczne radio, a tunel ogrzewania na tylne siedzenia i zero problemów od ponad 2 lat.
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

Emekdriver pisze:Gdzie schowałeś ten cały box?
pod schowkiem pasażera to dobre miejsce ponieważ wystarczy wypiąć plastik ten ze światłem na nogi pasażera i masz dostęp do boxa może kiedyś coś podepnę pod hdmi :)
Arni4671
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 1 maja 2021, o 16:44
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: Dabrowa Tarnowska
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Arni4671 »

lex888 pisze:Hej, mam parę pytań nawiązujących do tematu:
- jeśli fotele są elektryczne (kierowca, pasażer) to czy w drzwiach jest instalacja pod panel z przyciskami do pamięci foteli? a jeśli nie to czy da się w jakiś sensowny sposób dodać? kto wymyślił elektryczne fotele bez pamięci :)
- jak wygląda kwestia wzbogacenia o grzaną kierownicę
- jak sprawdzić czy przednia szyba jest ogrzewana i czy wystarczy dodać przycisk w panelu
- jak wygląda sprawa dodania BSM (martwe pole)
- dodanie rolety na tylną szybę wymaga wiercenia czy innych ingerencyjnych prac, czy pasuje P&P
- wymiana lamp na full led jest P&P?
Udalo sie cos z tych spraw ogarnac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ment4lista
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, o 00:19
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Ment4lista »

Cześć,

Ciężko przez tyle stron się przebić więc pewnie ponawiam kogoś pytanie jak to jest z adaptacyjnym tempomatem do my2017 da się go dołożyć ?
Awatar użytkownika
Emekdriver
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 2 sty 2021, o 23:13
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Emekdriver »

Czy orientuje się ktoś czy atrapa grila z 3IS po lifcie pasuje do wersji przedliftowej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości