Panowie jest problem.

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
12bobo12
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 15 lis 2017, o 13:28
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Opoczno
Kontakt:

Panowie jest problem.

Post autor: 12bobo12 »

Panowie poszukuje takiego małego bolczyka ( tulejka i sworzeń) który znajduje się pod zawiasem przednich drzwi, taki mały pizdryk (to jest chyba ogranicznik drzwi), u siebie mam już straszne luzy,jak otwieram drzwi to go słychać i denerwuje mnie.
AD1: co może pukać przy większej prędkości w prawym tylnym kole
AD2: Czy150-200 zł za czyszczenie przepustnicy to dużo
AD3: Mam wodę w bagażniku po prawej i lewej stronie, wywaliło mi pleśń, chyba to od tych kratek wentylacji, mogę je całkowicie zatkać?
Autko IS 99r
Awatar użytkownika
Kuki
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 12 sie 2014, o 17:55
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Panowie jest problem.

Post autor: Kuki »

12bobo12 pisze:Panowie poszukuje takiego małego bolczyka ( tulejka i sworzeń) który znajduje się pod zawiasem przednich drzwi, taki mały pizdryk (to jest chyba ogranicznik drzwi), u siebie mam już straszne luzy,jak otwieram drzwi to go słychać i denerwuje mnie.
AD1: co może pukać przy większej prędkości w prawym tylnym kole
AD2: Czy150-200 zł za czyszczenie przepustnicy to dużo
AD3: Mam wodę w bagażniku po prawej i lewej stronie, wywaliło mi pleśń, chyba to od tych kratek wentylacji, mogę je całkowicie zatkać?
Autko IS 99r
Czyszczenie przepustnicy to prosta czynność można sobie samemu wykonac tą robote , wody w bagażniku być nie powinno, przyczyn zacznij szukac od tego czy auto nie było walone w dupe bo to na 99% powód wilgoci.
Awatar użytkownika
darek007
Lex user
Posty: 160
Rejestracja: 1 sie 2015, o 23:35
Model Lexusa: IS200
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: Panowie jest problem.

Post autor: darek007 »

Kratek nie usuwaj, tylko je uszczelni. Podklej uszczelkami okiennymi w koło otworu i dociśnij zaczepami kratki. ( http://www.kwasek.pl/userdata/gfx/1b9c5 ... 41cb06.jpg ) Dodatkowo możesz masą uszczelniającą do karoserii (ja robiłem -> https://www.petrostar.pl/chemia/konserw ... gIfhfD_BwE ) wysmarować wszystkie połączenia zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz. Masa jak wyschnie będzie twarda i wody nie przepuści. Przerabiałem temat. Dodatkowo możesz powymieniać wszystkie uchwyty mocujące zderzak i lampy bo czasem uszczelka tez już sparcieje i wodę przepuszcza. I pozostaje zakonserwować miejsca gdzie była woda. Ja nalałem fertan i poźniej wosk.
Od czasu "remontu" wody nie ma.
12bobo12
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 15 lis 2017, o 13:28
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Opoczno
Kontakt:

Re: Panowie jest problem.

Post autor: 12bobo12 »

]walony nie był na sto procent bo mierzyłem czujnikiem ani nic nie widać, z lewej strony była woda jak go kupiłem, podkleilem kratkę silikonem i był spokój, a teraz patrzę a z obydwóch woda, zrobi się cieplej będę grzebal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości