Programowanie kluczyka IS200

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: luki90 »

Moze trzeba wykasowac z kompa juz zaprogramowane klucze ?
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: Pepe_GD »

A jak to zrobić?
n0rek
Lex user
Posty: 242
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemysl
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: n0rek »

z tego co mi wiadomo to jak zaprogramujesz jeden kluczyk wiecej niz jest limit to wypada z obiegu ktorys ze starych

moze nie wkladasz kluczyka matki do stacyjki? czy punkt 7 reaguje poprawnie?
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: Pepe_GD »

n0rek pisze:z tego co mi wiadomo to jak zaprogramujesz jeden kluczyk wiecej niz jest limit to wypada z obiegu ktorys ze starych

moze nie wkladasz kluczyka matki do stacyjki? czy punkt 7 reaguje poprawnie?
Jesli chodzi o pkt.7 to zamek reaguje 2 krotnie, zamyka i otwiera.
Mam tylko klucz matkę + jeden zwykły. Matkę wkładałem różnie raz na chwile, raz dluzej, kombinowałem i nic. Ciągle w pkt. 7 zamek reaguje 2 razy i odrzuca.
n0rek
Lex user
Posty: 242
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemysl
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: n0rek »

no to nie ma bata, albo zle cos robisz albo kluczyk ktory masz nie jest matka, choc jak pisales ze juz to raz robiles i poszlo to raczej nie to

jest tez opcja taka ze w kluczyku trzeba zmienic ten caly sterownik, koszt to od 50 do 100zl ale to juz bralbym jako ostatecznosc, znajomy ktory w tym siedzi sugerowal cos takiego jak nam nie szlo z przepisu forumowego :)
Awatar użytkownika
Tantarian
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 2 cze 2015, o 08:17
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Lubelskie
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: Tantarian »

Pepe_GD pisze: Jesli chodzi o pkt.7 to zamek reaguje 2 krotnie, zamyka i otwiera.
A nie właśnie tak powinno być? Nie dalej jak tydzień temu programowałem u siebie immo i sterowanie pilota (przedliftowy IS200). Przesiedziałem prawie godzinę w samochodzie, bo byłem przekonany, że odrzuca mi procedurę właśnie w tym punkcie. Było zamknięcie i otwarcie, a ja zaczynałem od nowa zupełnie niepotrzebnie. Spróbuj przejść do następnego punktu tym z jednoczesnym przyciskaniem lock+unlock w kluczyku. Mnie się udało.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, o 14:14 przez Tantarian, łącznie zmieniany 1 raz.
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: XYZ »

Mi się wydaje, że jak zamyka i otwiera to procedura przeprowadzona jest poprawnie. Jak zamyka, otwiera, zamyka, otwiera wtedy jest niepoprawnie.
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: Pepe_GD »

n0rek pisze:no to nie ma bata, albo zle cos robisz albo kluczyk ktory masz nie jest matka, choc jak pisales ze juz to raz robiles i poszlo to raczej nie to

jest tez opcja taka ze w kluczyku trzeba zmienic ten caly sterownik, koszt to od 50 do 100zl ale to juz bralbym jako ostatecznosc, znajomy ktory w tym siedzi sugerowal cos takiego jak nam nie szlo z przepisu forumowego :)
Mam jeszcze jedna elektronikę używkę od Rikiego, przełożę i zobaczymy co będzie. Tylko pytanie, co mam najpierw zaprogramować w tej nowej elektronice? Immo czy central?
Tantarian pisze:
Pepe_GD pisze: Jesli chodzi o pkt.7 to zamek reaguje 2 krotnie, zamyka i otwiera.
A nie właśnie tak powinno być? Nie dalej jak tydzień temu programowałem u siebie immo i sterowanie pilota (przedliftowy IS200). Przesiedziałem prawie godzinę w samochodzie, bo byłem przekonany, że odrzuca mi procedurę właśnie w tym punkcie. Było zamknięcie i otwarcie, a ja zaczynałem od nowa zupełnie niepotrzebnie. Spróbuj przejść do następnego punktu tym z jednoczesnym przyciskaniem lock+unlock w kluczyku. Mnie się udało.
Też mam przedlifta. Robiłem całą procedurę od A do Z, wielokrotnie według schematu i innymi kombinacjami. Za każdym razem W pkt 7 zamek reaguje zamknięciem i otworzeniem. Pkt. 8 i 9 też wykonywałem i zamek za każdym razem zamykał i otwierał. A pilot dalej nie działa... Naciskając przyciski pilot reaguje bo dioda się pali, więc bateria dobra, zresztą wymieniana kilka msc temu. Może elektronika w kluczyku jest skopana?
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: madkiw »

Ja mam przedlifta, i i koleś który mi robi samochód też próbował zaprogramować i nie dało się tak właśnie. Musiał w pracy (pracuje w Toyocie) mi na kompie to zrobić.
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Programowanie kluczyka IS200

Post autor: XYZ »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości